Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На позачерговій 19 сесії розглянуть 37 питань Роздрукувати

17 травня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний позачергової 19 сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями.

У її роботі зареєструвалось 22 члени президії з 29, також взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час зібрання члени президії розглянули і схвалили порядок денний позачергової 19 сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями, попередньо внесеними на засіданнях постійних комісій обласної Ради. 

Спочатку на розгляд було винесено  29 питань. У ході обговорень  виступив депутат Владислав Рой, член  постійної комісії обласної Ради з питань з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Він повідомив, що на засіданні комісії було прийнято рішення  задля забезпечення прозорості та демократичності  не переукладати договори з керівниками комунальних медичних закладів, а забезпечити кожному претенденту участь у конкурсі, як його проходять усі керівники комунальних закладів.

- Наша комісія не має претензій до жодного з 24 лікарів, рішення по яких винесені на сесійне голосування, - сказав Владислав Рой. – Однак, ми -  за прозорий механізм призначення. Чому одні керівники йдуть на конкурс, а інші продовжують працювати, лише переуклавши контракт? Ми не ставимо під сумнів щорічну оцінку їхньої діяльності, але вважаємо, що усі керівники мають бути у рівних умовах.

Члени президії не підтримали пропозицію комісії з питань свободи слова – з усіх присутніх лише 5 голосів було «за», 11 не голосували, один утримався.

До порядку денного було включено 5 нагальних питань, які були подані обласною державною адміністрацією:  про звільнення з посад  чотирьох  головних лікарів комунальних медичних закладів, про передачу майна  до комунальної власності територіальних громад міста Вінниці, про внесення змін та доповнень до обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки, про затвердження статутів  25 шкіл-інтернатів області та про внесення змін до рішення 18 сесії обласної Ради «Про надання згоди на поділ земельної ділянки, яка належить Вінницькій обласній клінічній лікарні ім.Пирогова».

Також на 19 позачерговій сесії  депутати розглянуть питання про збільшення фонду 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та  звернення депутатів Геннадія Мазура, Дмитра Рижманя щодо реформування пенсійної системи та забезпечення соціальної справедливості.

За результатами засідання члени президії затвердили 37 питань порядку денного зі змінами та доповненнями.

Повернутись Створено: 17 травня 2017 року, 15:09 Переглядів: 744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація