Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На позачерговій 34 сесії депутати розглядають 19 питань порядку денного Роздрукувати

За результатами реєстрації на позачергову 34 сесію обласної Ради прибув 61  депутат з 84 загального складу. Перед початком роботи обрали президію, до складу якої ввійшли такі депутати: від ВО «Батьківщина» – Геннадій Мазур, від Радикальної Партії – Жанна Дмитренко, від Аграрної партії України – Володимир Василишин.

У роботі сесії взяли участь начальник відділу організаційного та правового забезпечення прокуратури Вінницької області Сергій Білоус, начальник штабу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Сергій Павленко.

Під час засідання грамотами Верховної Ради України нагородили Чорноминського сільського голову Піщанського району Зінаїду Тишкул, директора комунальної установи «Обласний  пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» Сергія Якубовського, завідувача науково-дослідницького відділу новітньої історії Вінницького обласного краєзнавчого музею Ларису Семенко та трудовий колектив обласного краєзнавчого музею,  а також зачитали вітальну адресу голови Верховної Ради України з нагоди 60-річчя Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Леонтовича.

Депутати також привітали із перемогою футбольну команду Стрижавського будинку-інтернату Вінницького району у Чемпіонаті Європи, який відбувся у Польщі. Наша команда виборола перемогу у Німеччини з рахунком 3:0.

В ході обговорення порядку денного депутат Сергій Волков вніс пропозицію внести до порядку денного питання  «Про внесення змін та доповнень до рішення 14 сесії обласної Ради 6 скликання  від 19 лютого 2013 року №485 «Про комплексну програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки» та «Про надання згоди на проведення будівельних робіт об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області у разі здійснення реконструкції, реставрації, капітального ремонту» .

Депутат Олександр Крученюк запропонував внести до порядку денного ще два питання «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору  та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року (зі змінами)» та проект рішення щодо внесення змін до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №63 «Про відзнаки обласного рівня».

Депутат Владислав Рой вніс до порядку денного питання «Про внесення змін до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №43 (зі змінами)».  

Питання про передачу майна, закріпленого за комунальною установою «Авторемонтна база закладів охорони здоров’я» до порядку денного вніс депутат обласної Ради Геннадій Мазур. Також він запропонував внести на розгляд сесії низку депутатських звернень. Зокрема, «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України  та Кабінету Міністрів України щодо розподілу коштів екологічного податку», «Про звернення депутатів Вінницької обласної ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення величини прожиткового мінімуму до рівня мінімальної заробітної праці», «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо підтримки агенцій регіонального розвитку» та «Про звернення до Міністерства фінансів України щодо збільшення бюджетних призначень у державному бюджеті України на фінансування територіальних органів, координацію діяльності яких здійснює Міністерство фінансів України».

Також до порядку денного було включено депутатське звернення від Жанни Дмитренко до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо реформування радіо та телебачення на Вінниччині та пропозиція депутата Вадима Соляника щодо звернення депутатів обласної Ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо методики встановлення цін на газ. 

Депутат обласної Ради Ярослав Хребтій запропонував внести до порядку денного позачергової 34 сесії питання щодо припинення Бершадського медичного коледжу шляхом приєднання до Вінницького медичного коледжу ім. Д.К. Заболотного.

Проект рішення «Про створення комунального закладу «Вінницький обласний центр культурних ініціатив» запропонувала внести до порядку денного депутат обласної Ради Лариса Білозір.   

Відтак, на 34 позачерговій сесії обласної Ради розглядатимуть 19 питань.

Депутати трьох фракцій «Батьківщина», «Укроп» та «Свобода» виступили із заявою щодо відкликання голови постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександра Масленнікова, на що голова обласної Ради Анатолій Олійник зауважив, що після завершення позачергової  34 сесії обласної Ради це питання обговорять з іншими фракціями обласної Ради.    

 

 

Повернутись Створено: 19 липня 2018 року, 12:54
Оновлено: 19 липня 2018 року, 14:08
Переглядів: 390

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація