23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На позачерговій 35-ій сесії обласної Ради було розглянуто лише одне питання Роздрукувати

20 березня, одразу після завершення чергової 34-ї сесії Вінницької обласної Ради відбулося пленарне засідання позачергової 35-ї сесії обласної Ради 6 скликання. В порядок денний сесії було внесено лише одне питання: “Про внесення змін до Статуту Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради та передачу майна, закріпленого за Вінницькою центральною районною клінічною лікарнею”.

Засідання позачергової 35-ї сесії обласної Ради було скликано за клопотанням голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія. Керівництво ж Вінницького району ініціювало розгляд цього питання на засіданні сесії обласної Ради.

Депутати підтримали голосуванням проект зазначеного вище рішення, яким передбачено: затвердження змін до Статуту Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради; головному лікарю Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради Шишу О.В. здійснити всі організаційно-правові заходи, необхідні для державної реєстрації змін до Статуту; після здійснення державної реєстрації змін до Статуту, прийняти безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області майно, згідно з додатком; закріпити прийняте майно за Вінницькою міською станцією швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради на праві оперативного управління; тощо.

Крім того, в ході розгляду питання порядку денного сесії “Різне” виступили представники волонтерських організацій, які звернулися до депутатського корпусу з проханням підтримати фінансово наших бійців у зоні бойових дій, зокрема, придбати тепловізори, допомогти на рівні області розвинути проект “Мольфар – магія волонтерства”. Проектом передбачена підтримка поранених військовослужбовців, надання їх медичної та психологічної допомоги.

Також на засіданні виступили представники громадськості, які звернулись до депутатів з проханням допомогти врятувати від онкологічного захворювання життя 6-ти річного хлопчика Дениса Проценка. Родина дитини уже не має фінансових ресурсів після тривалого лікування для дороговартісної операції, яка одна може врятувати йому життя. Депутати надали благодійну допомогу у вигляді одноразових пожертв, а бажаючі підтримати родину можуть звернутися за відповідними реквізитами, які надали представники родини (Проценко Олександр Анатолійович – (097) 87-82-172. Номер картки ПриватБанку для перерахувань: 5168757247013578).

 

Повернутись Створено: 20 березня 2015 року, 19:47 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація