Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На позачерговій 35-ій сесії обласної Ради було розглянуто лише одне питання Роздрукувати

20 березня, одразу після завершення чергової 34-ї сесії Вінницької обласної Ради відбулося пленарне засідання позачергової 35-ї сесії обласної Ради 6 скликання. В порядок денний сесії було внесено лише одне питання: “Про внесення змін до Статуту Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради та передачу майна, закріпленого за Вінницькою центральною районною клінічною лікарнею”.

Засідання позачергової 35-ї сесії обласної Ради було скликано за клопотанням голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія. Керівництво ж Вінницького району ініціювало розгляд цього питання на засіданні сесії обласної Ради.

Депутати підтримали голосуванням проект зазначеного вище рішення, яким передбачено: затвердження змін до Статуту Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради; головному лікарю Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради Шишу О.В. здійснити всі організаційно-правові заходи, необхідні для державної реєстрації змін до Статуту; після здійснення державної реєстрації змін до Статуту, прийняти безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області майно, згідно з додатком; закріпити прийняте майно за Вінницькою міською станцією швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради на праві оперативного управління; тощо.

Крім того, в ході розгляду питання порядку денного сесії “Різне” виступили представники волонтерських організацій, які звернулися до депутатського корпусу з проханням підтримати фінансово наших бійців у зоні бойових дій, зокрема, придбати тепловізори, допомогти на рівні області розвинути проект “Мольфар – магія волонтерства”. Проектом передбачена підтримка поранених військовослужбовців, надання їх медичної та психологічної допомоги.

Також на засіданні виступили представники громадськості, які звернулись до депутатів з проханням допомогти врятувати від онкологічного захворювання життя 6-ти річного хлопчика Дениса Проценка. Родина дитини уже не має фінансових ресурсів після тривалого лікування для дороговартісної операції, яка одна може врятувати йому життя. Депутати надали благодійну допомогу у вигляді одноразових пожертв, а бажаючі підтримати родину можуть звернутися за відповідними реквізитами, які надали представники родини (Проценко Олександр Анатолійович – (097) 87-82-172. Номер картки ПриватБанку для перерахувань: 5168757247013578).

 

Повернутись Створено: 20 березня 2015 року, 19:47 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація