23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На позачерговій сесії депутати не підтримали рішення про оголошення догани директору «Вінницякіно» Роздрукувати

Одразу після завершення 7-ї чергової сесії Вінницької обласної Ради відбулася 8-ма позачергова сесія. На розгляд було винесено одне питання - оголошення догани директору обласного комунального підприємства «Віницякіно» Миколі Безносюку.

Таке рішення було прийнято у зв’язку з результатами позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності даного підприємства за період з 01.01.2013 року по 01.03.2016 року. В ході перевірки були виявлені численні порушення.

Стосовно цього питання виступили начальник управління культури і мистецтв Станіслав Городинський, депутати обласної Ради, Олександр Маслєнніков, Жанна Дмитренко, Володимир Барцьось, Сергій Кривешко, Андрій Вигонюк, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин, голова Громадської Ради при обласній Раді Наталія Морозова та представник галузевої профспілки прцівників культури Тетяна Побережна.

- Під час перевірки нашим управлінням було виявлено факти порушень в роботі керівника закладу та оголошено йому догану, -  повідомив Василь Федоришин. - Зараз в роботі Миколи Бензосюка також зафіксовано ряд дій, які не є правомірними. Наприклад, водії підприємства за сумісництвом працювали в обласній філармонії. Це є порушенням.

- Позиція управління культури не заангажована, всі знають, що це питання розглядається вже більше півроку, і ми ні в якому разі не спрощуємо її,  – сказав Станіслав Городинський. - Питання стоїть не стільки в тому виносити догану чи ні, а більше в правомірності та законності. Я би хотів, аби депутати проаналізували всі матеріали та зробили правильні висновки.

Із коментарями начальника управління культури погодилися не всі депутати  та озвучували різні зауваження щодо діяльності Миколи Безносюка на посаді керівника підприємства.

- Якщо ми сьогодні не відреагуємо на те, що відбувається в одній із комунальних установ, тоді нам як депутатам має бути соромно за свою роботу, – зауважив Анатолій Олійник.

До слова запросили директора обласного комунального підприємства «Віницякіно» Миколу Безносюка.

-  Вже вісім місяців триває перевірка нашого закладу, – зазначив Микола Безносюк. - Мені здається, що в роботі кожного керівника мають місце певні порушення. Що стосується мене, то я сам давав запити на фінансову інспекцію, аби ті здійснили перевірку установи, в ході якої було виявлено певні порушення.

В результаті голосування проект рішення щодо оголошення догани  депутатами не прийнято.

- Якщо будуть подання на моє ім’я, то в законодавчих рамках буде видано нове розпорядження про проведення позачергової сесії з цього питання, – підсумував Анатолій Олійник. 

 

Повернутись Створено: 1 липня 2016 року, 15:19 Переглядів: 1105

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація