Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На позачерговій сесії депутати не підтримали рішення про оголошення догани директору «Вінницякіно» Роздрукувати

Одразу після завершення 7-ї чергової сесії Вінницької обласної Ради відбулася 8-ма позачергова сесія. На розгляд було винесено одне питання - оголошення догани директору обласного комунального підприємства «Віницякіно» Миколі Безносюку.

Таке рішення було прийнято у зв’язку з результатами позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності даного підприємства за період з 01.01.2013 року по 01.03.2016 року. В ході перевірки були виявлені численні порушення.

Стосовно цього питання виступили начальник управління культури і мистецтв Станіслав Городинський, депутати обласної Ради, Олександр Маслєнніков, Жанна Дмитренко, Володимир Барцьось, Сергій Кривешко, Андрій Вигонюк, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин, голова Громадської Ради при обласній Раді Наталія Морозова та представник галузевої профспілки прцівників культури Тетяна Побережна.

- Під час перевірки нашим управлінням було виявлено факти порушень в роботі керівника закладу та оголошено йому догану, -  повідомив Василь Федоришин. - Зараз в роботі Миколи Бензосюка також зафіксовано ряд дій, які не є правомірними. Наприклад, водії підприємства за сумісництвом працювали в обласній філармонії. Це є порушенням.

- Позиція управління культури не заангажована, всі знають, що це питання розглядається вже більше півроку, і ми ні в якому разі не спрощуємо її,  – сказав Станіслав Городинський. - Питання стоїть не стільки в тому виносити догану чи ні, а більше в правомірності та законності. Я би хотів, аби депутати проаналізували всі матеріали та зробили правильні висновки.

Із коментарями начальника управління культури погодилися не всі депутати  та озвучували різні зауваження щодо діяльності Миколи Безносюка на посаді керівника підприємства.

- Якщо ми сьогодні не відреагуємо на те, що відбувається в одній із комунальних установ, тоді нам як депутатам має бути соромно за свою роботу, – зауважив Анатолій Олійник.

До слова запросили директора обласного комунального підприємства «Віницякіно» Миколу Безносюка.

-  Вже вісім місяців триває перевірка нашого закладу, – зазначив Микола Безносюк. - Мені здається, що в роботі кожного керівника мають місце певні порушення. Що стосується мене, то я сам давав запити на фінансову інспекцію, аби ті здійснили перевірку установи, в ході якої було виявлено певні порушення.

В результаті голосування проект рішення щодо оголошення догани  депутатами не прийнято.

- Якщо будуть подання на моє ім’я, то в законодавчих рамках буде видано нове розпорядження про проведення позачергової сесії з цього питання, – підсумував Анатолій Олійник. 

 

Повернутись Створено: 1 липня 2016 року, 15:19 Переглядів: 1131

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація