Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На позачерговій сесії депутати розглянуть три питання Роздрукувати

20 лютого під керівництвом першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської  відбулося засідання президії обласної Ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний позачергової 15 сесії обласної Ради 7 скликання.  

На початку роботи зареєструвалось 16 членів президії з 29. Також у засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій і засобів масової інформації.

Під час зібрання члени президії розглянули і схвалили порядок денний позачергової 15 сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями, попередньо внесеними на засіданнях постійних комісій обласної Ради.

За результатами засідання члени президії затвердили  три  питання порядку денного:

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2016 рік.

2. Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 221 «Про обласний бюджет на 2017 рік».

3.Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

 

Повернутись Створено: 21 лютого 2017 року, 09:33 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація