21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На позачерговій сесії обласної Ради розглянуть 12 питань Роздрукувати

У сесійній залі обласної Ради розпочалося пленарне засідання позачергової  12 сесії обласної Ради 7 скликання, під час якого зареєструвалося 59 депутатів із 84. Був обраний секретаріат, до складу якого увійшли Михайло Кременюк від Радикальної партії Олега Ляшка, Михайло Повшедний від об’єднання «Батьківщина» та Олег Легеза від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Перед початком роботи у сесійній залі депутати хвилиною мовчання вшанували загиблих українських воїнів. Також голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили двом депутатам державні нагороди. Генеральний директор ТОВ «Хмільницьке» Євгеній Звєрков нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, а Петро Струсевич - голова фермерського господарства «ВЕЛЕС ВІТА» Муровонакуриловецького району отримав звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

Нагадаємо, що на сайті обласної Ради ведеться пряма трансляція з сесійного засідання за посиланням на головній сторінці сайту.

Сьогодні депутати розглянуть 12 питаннь порядку денного. А саме:

1. Про внесення змін до рішення 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року № 894 „Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області”.

2. Про питання діяльності окремих обласних закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

3. Про питання діяльності окремих обласних закладів культури – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

4. Про питання діяльності окремих обласних організацій та закладів  фізичної культури і спорту  – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

5. Про питання діяльності окремих обласних закладів освіти   – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

6. Про питання діяльності окремих обласних установ та закладів соціальної сфери   – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

7. Про переукладення контракту із Служивим О.П. головним лікарем Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія”.

8. Про головного лікаря комунальної установи „Козятинська лікарня відновного лікування”.

9. Про начальника комунального підприємства „Тульчинське міжрайонне  бюро технічної інвентаризації ”.

10. Про начальника комунального підприємства „Немирівське районне  бюро технічної інвентаризації ”.

11.  Про конкурс на заміщення посади директора Вищого навчального закладу „Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича”.

12. Різне.

 

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 10:57 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація