Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На позачерговій сесії обласної Ради заступників голови не обрали Роздрукувати

Під час розгляду та затвердження порядку денного 22 позачергової сесії обласної Ради, депутати проголосували про низку змін та доповнень.

З ініціативи депутата обласної Ради Вадима Соляника депутати виключили з порядку денного питання про обрання першого заступника голови обласної Ради.

Натомість вирішили обрати двох заступників голови обласної Ради, попередньо скасувавши посаду заступника керуючого справами.

Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з невеликою промовою щодо своєї депутатської та професійної діяльності.

Одразу після завершення обговорення кандидатур, лічильна комісія прийняла рішення про виготовлення бюлетенів для голосування та порядку самого голосування. Бюлетені для голосування отримали 50 депутатів.

Кандидатуру Михайла Кременюка підтримали 42 депутати, Ігоря Хміля – 41 депутат. Згідно Закону для обрання заступників голови Ради необхідно 50% від загального  складу Ради плюс 1, тобто 43 голоси. Таким чином, в обласній Раді наразі три вакантних керівних посади.

Розгляд питання щодо обрання заступників та інших питань порядку денного позачергової 22 сесії перенесено наступну 23 позачергову сесію обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 20:31 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація