26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На позачерговій сесії розглянуть 27 питань Роздрукувати

14 липня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради 7 скликання. В ході роботи членами президії, з доповненнями та змінами, було схвалено порядок денний позачергової 9 сесії обласної Ради 7 скликання, яка пройде 15 липня.

На засіданні були присутні перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, голови постійних комісій, депутатських груп та фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Засідання розпочав голова обласної Ради Анатолій Олійник та зазначив, що на порядок денний позачергової 9 сесії обласної Ради 7 скликання попередньо внесено 8 питань. В ході роботи до порядку денного членами президії було запропоновано доповнення.

Зокрема, головою комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександром Масленніковим внесено пропозицію стосовно включення ще чотирьох питань:

1. Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу «Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер №2».

2. Про передачу майна закріпленого за комунальним підприємством «Козятинська центральна районна лікарня» Вінницької обласної Ради та комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування».  

3. Про внесення змін до п. 3 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №150 «Про припинення юридичних осіб».

4. Про внесення змін до п.5 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №151 « Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області» (про дозвіл Печерській обласній лікарні відновного лікування на безоплатне користування строком на 20 років).

Також до переліку питань, які були запропоновані для розгляду на пленарному засіданні окремими пунктами, додано 14 депутатських звернень та питання «Різне».

За підсумками обговорень на розгляд позачергової 9 сесії обласної Ради 7 скликання внесено 27 питань.

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 15:25 Переглядів: 1109

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація