21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На позачерговій сесії розглянуть 27 питань Роздрукувати

14 липня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради 7 скликання. В ході роботи членами президії, з доповненнями та змінами, було схвалено порядок денний позачергової 9 сесії обласної Ради 7 скликання, яка пройде 15 липня.

На засіданні були присутні перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, голови постійних комісій, депутатських груп та фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Засідання розпочав голова обласної Ради Анатолій Олійник та зазначив, що на порядок денний позачергової 9 сесії обласної Ради 7 скликання попередньо внесено 8 питань. В ході роботи до порядку денного членами президії було запропоновано доповнення.

Зокрема, головою комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександром Масленніковим внесено пропозицію стосовно включення ще чотирьох питань:

1. Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу «Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер №2».

2. Про передачу майна закріпленого за комунальним підприємством «Козятинська центральна районна лікарня» Вінницької обласної Ради та комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування».  

3. Про внесення змін до п. 3 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №150 «Про припинення юридичних осіб».

4. Про внесення змін до п.5 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №151 « Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області» (про дозвіл Печерській обласній лікарні відновного лікування на безоплатне користування строком на 20 років).

Також до переліку питань, які були запропоновані для розгляду на пленарному засіданні окремими пунктами, додано 14 депутатських звернень та питання «Різне».

За підсумками обговорень на розгляд позачергової 9 сесії обласної Ради 7 скликання внесено 27 питань.

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 15:25 Переглядів: 1136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація