16 липня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На позачерговій сесії розглянуть 27 питань Роздрукувати

14 липня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради 7 скликання. В ході роботи членами президії, з доповненнями та змінами, було схвалено порядок денний позачергової 9 сесії обласної Ради 7 скликання, яка пройде 15 липня.

На засіданні були присутні перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, голови постійних комісій, депутатських груп та фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Засідання розпочав голова обласної Ради Анатолій Олійник та зазначив, що на порядок денний позачергової 9 сесії обласної Ради 7 скликання попередньо внесено 8 питань. В ході роботи до порядку денного членами президії було запропоновано доповнення.

Зокрема, головою комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександром Масленніковим внесено пропозицію стосовно включення ще чотирьох питань:

1. Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу «Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер №2».

2. Про передачу майна закріпленого за комунальним підприємством «Козятинська центральна районна лікарня» Вінницької обласної Ради та комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування».  

3. Про внесення змін до п. 3 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №150 «Про припинення юридичних осіб».

4. Про внесення змін до п.5 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №151 « Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області» (про дозвіл Печерській обласній лікарні відновного лікування на безоплатне користування строком на 20 років).

Також до переліку питань, які були запропоновані для розгляду на пленарному засіданні окремими пунктами, додано 14 депутатських звернень та питання «Різне».

За підсумками обговорень на розгляд позачергової 9 сесії обласної Ради 7 скликання внесено 27 питань.

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 15:25 Переглядів: 1237

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація