9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На президії депутати проголосували за проведення 18 позачергової сесії Роздрукувати

13 квітня пройшло засідання президії обласної Ради. З 30 членів президії зареєструвалися 21. Очолював засідання голова обласної Ради Анатолій Олійник.  Він повідомив, що до найвищого самоврядного органу Вінницької області надійшло звернення за підписом 35 депутатів з проханням скликати позачергову сесію  обласної Ради,  на якій розглянути  звернення депутатів до Президента України,  Кабінету Міністрів, Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики  та комунальних послуг, Генеральної прокуратури,  Національного агентства з  питань запобігання корупції щодо скасування рішення НКРЕКП від 28 березня 2017 року про введення щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання.  Подібне звернення надійшло також від голови фракції ВТО «Радикальна партія Олега Ляшка» Сергія Кривешка та депутата обласної Ради, члена лічильної комісії Валерія Скрипченка.

На початку засідання Анатолій Олійник вніс дві пропозиції для голосування:  зняти з розгляду зазначене питання, враховуючи, що введення абонплати було скасоване  НКРЕКП і  розглянути це питання на сесійному засіданні позачергової 18 сесії.

Перед голосуванням виступили депутати Геннадій Мазур, Валерій Скрипченко, Сергій Кривешко та Володимир Барцьось, які пропонували таки розглянути це питання на порядку денному сесії, оскільки офіційно не було оприлюднено рішення щодо скасування абонплати. Під час голосування 13 депутатів з 21 присутнього проголосували за проведення позачергової сесії. В порядок денний також внесли питання Різне. Сесія буде проведена 18 квітня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради.

Повернутись Створено: 13 квітня 2017 року, 16:15 Переглядів: 562

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація