23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На президії обласної Ради розглянуто порядок денний позачергової 32-ї сесії обласної Ради Роздрукувати

3 лютого під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто і підтримано, внесений на розгляд позачергової 32-ї сесії обласної Ради 6 скликання порядок денний із змінами і доповненнями.

Участь у засіданні президії взяли голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських фракцій і груп найвищого органу місцевого самоврядування області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Депутатам обласної Ради президією було запропоновано розглянути на пленарному засіданні сесії обласної Ради 6 питань порядку денного. Зокрема, такі питання: “Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 „Про обласний бюджет на 2015 рік”, “Про Обласну Програму підтримки утримання об’єктів спільної власності територіальних громад області на 2015-2017 роки”, “Про внесення доповнень до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням 28 сесії обласної Ради 5 скликання 2 березня 2010 року № 962( зі змінами)”, “Про керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи”.

Крім того, до порядку денного сесії з ініціативи депутатів обласної Ради було включено питання про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року №129 –VIII щодо визнання Російської Федерації державою – агресором. А також про безоплатну передачу компонентів та препаратів донорської крові, закладам охорони здоров’я інших регіонів для потреб лікування та реабілітації поранених військовослужбовців у зоні АТО.

Повернутись Створено: 3 лютого 2015 року, 16:41 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація