23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На президії обласної Ради заслухали інформацію про заходи із зміцнення територіальної оборони та енергозбереження Роздрукувати

8 жовтня відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто ті питання, які не встигли розглянути на попередньому засіданні президії. Участь в засіданні взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Зокрема, було заслухано інформацію керівників департаментів і управлінь облдержадміністрації, керівників правоохоронних органів області та військових про використання коштів обласного бюджету, виділених на потреби територіальної оборони, використання коштів, виділених на заходи з енергозбереження, реалізацію в області проекту Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко поінформував присутніх про підсумки Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України”. Станом на 8 жовтня 2014 року зібрано 901 тис. 499 грн. благодійних коштів, які будуть спрямовані для поранених і постраждалих українських військовослужбовців у зоні АТО.

Крім того, на засіданні доповів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський про роботу постійних комісій обласної Ради і про перевірку системи “Рада”. В питанні злагодженої роботи комісій обласної Ради виникають певні проблеми в зв’язку з нерегулярним відвідуванням окремими депутатами засідань постійних комісій. Було наголошено на тому, щоб депутати відповідальніше ставилися до взятих на себе обов’язків перед громадою області.

Також за пропозицією депутатів обласної Ради Сергія Смотрича та Віктора Вікалюка з порядку денного чергової сесії обласної Ради було знято питання (в проекті рішення №52) про затвердження розпоряджень голови обласної Ради, які стосуються звільнень і призначень керівників комунальних закладів охорони здоров’я області. Ця пропозиція була підтримана більшістю членів президії, зокрема, головою облдержадміністрації Анатолієм Олійником. Голова обласної Ради Сергій Свитко утримався під час голосування.

Очільник обласної Ради звернувся до керівників фракцій та депутатських груп:

-  10 жовтня заплановано провести засідання чергової сесії обласної Ради, на якому мають бути ухвалені важливі рішення щодо змін до бюджету. Прошу забезпечити явку і не збурювати ситуацію, а працювати на благо і в інтересах територіальної громади області. Ми маємо працювати конструктивно. Закликаю усіх депутатів обласної Ради до мудрості і відповідальності, - зазначив Сергій Свитко. 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2014 року, 18:54 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація