Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На президії обласної Ради заслухали інформацію про заходи із зміцнення територіальної оборони та енергозбереження Роздрукувати

8 жовтня відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто ті питання, які не встигли розглянути на попередньому засіданні президії. Участь в засіданні взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Зокрема, було заслухано інформацію керівників департаментів і управлінь облдержадміністрації, керівників правоохоронних органів області та військових про використання коштів обласного бюджету, виділених на потреби територіальної оборони, використання коштів, виділених на заходи з енергозбереження, реалізацію в області проекту Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко поінформував присутніх про підсумки Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України”. Станом на 8 жовтня 2014 року зібрано 901 тис. 499 грн. благодійних коштів, які будуть спрямовані для поранених і постраждалих українських військовослужбовців у зоні АТО.

Крім того, на засіданні доповів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський про роботу постійних комісій обласної Ради і про перевірку системи “Рада”. В питанні злагодженої роботи комісій обласної Ради виникають певні проблеми в зв’язку з нерегулярним відвідуванням окремими депутатами засідань постійних комісій. Було наголошено на тому, щоб депутати відповідальніше ставилися до взятих на себе обов’язків перед громадою області.

Також за пропозицією депутатів обласної Ради Сергія Смотрича та Віктора Вікалюка з порядку денного чергової сесії обласної Ради було знято питання (в проекті рішення №52) про затвердження розпоряджень голови обласної Ради, які стосуються звільнень і призначень керівників комунальних закладів охорони здоров’я області. Ця пропозиція була підтримана більшістю членів президії, зокрема, головою облдержадміністрації Анатолієм Олійником. Голова обласної Ради Сергій Свитко утримався під час голосування.

Очільник обласної Ради звернувся до керівників фракцій та депутатських груп:

-  10 жовтня заплановано провести засідання чергової сесії обласної Ради, на якому мають бути ухвалені важливі рішення щодо змін до бюджету. Прошу забезпечити явку і не збурювати ситуацію, а працювати на благо і в інтересах територіальної громади області. Ми маємо працювати конструктивно. Закликаю усіх депутатів обласної Ради до мудрості і відповідальності, - зазначив Сергій Свитко. 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2014 року, 18:54 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація