Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На президії обласної Ради заслухали інформацію про заходи із зміцнення територіальної оборони та енергозбереження Роздрукувати

8 жовтня відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто ті питання, які не встигли розглянути на попередньому засіданні президії. Участь в засіданні взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Зокрема, було заслухано інформацію керівників департаментів і управлінь облдержадміністрації, керівників правоохоронних органів області та військових про використання коштів обласного бюджету, виділених на потреби територіальної оборони, використання коштів, виділених на заходи з енергозбереження, реалізацію в області проекту Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко поінформував присутніх про підсумки Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України”. Станом на 8 жовтня 2014 року зібрано 901 тис. 499 грн. благодійних коштів, які будуть спрямовані для поранених і постраждалих українських військовослужбовців у зоні АТО.

Крім того, на засіданні доповів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський про роботу постійних комісій обласної Ради і про перевірку системи “Рада”. В питанні злагодженої роботи комісій обласної Ради виникають певні проблеми в зв’язку з нерегулярним відвідуванням окремими депутатами засідань постійних комісій. Було наголошено на тому, щоб депутати відповідальніше ставилися до взятих на себе обов’язків перед громадою області.

Також за пропозицією депутатів обласної Ради Сергія Смотрича та Віктора Вікалюка з порядку денного чергової сесії обласної Ради було знято питання (в проекті рішення №52) про затвердження розпоряджень голови обласної Ради, які стосуються звільнень і призначень керівників комунальних закладів охорони здоров’я області. Ця пропозиція була підтримана більшістю членів президії, зокрема, головою облдержадміністрації Анатолієм Олійником. Голова обласної Ради Сергій Свитко утримався під час голосування.

Очільник обласної Ради звернувся до керівників фракцій та депутатських груп:

-  10 жовтня заплановано провести засідання чергової сесії обласної Ради, на якому мають бути ухвалені важливі рішення щодо змін до бюджету. Прошу забезпечити явку і не збурювати ситуацію, а працювати на благо і в інтересах територіальної громади області. Ми маємо працювати конструктивно. Закликаю усіх депутатів обласної Ради до мудрості і відповідальності, - зазначив Сергій Свитко. 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2014 року, 18:54 Переглядів: 806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація