23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На прийом до депутата обласної Ради прийшло близько 50-ти громадян Роздрукувати

Депутат обласної Ради Сергій Кривешко, який є головою фракції Вінницької територіальної організації Радикальна Партія Олега Ляшка провів виїзні прийоми громадян в чотирьох сільських радах Вінницького району – в с. Вінницькі Хутори, в с. Писарівці, в с.Комарові, в с. Парпурівці.

Під час зустрічей з мешканцями сіл Сергій Кривешко розглянув близько 50-ти звернень громадян, які прийшли на особистий прийом з надією щодо вирішення різних проблемних питань.

Як прокоментував Сергій Кривешко, найбільше звернень надійшло від представників вищезазначених територіальних громад щодо надання матеріальної допомоги на лікування онкохворих, проведення оперативного втручання та реабілітацію хворих. Також людей непокоять проблеми, які стосуються вирішення соціально-побутових питань, зокрема, високих тарифів та отримання субсидії за використання житлово-комунальних послуг, законності дій окремих посадових осіб.

– Я завжди, залишаюсь відкритим для громадян й особисто спілкуюсь із ними, намагаючись допомогти вирішити проблеми мешканців, – розповів Сергій Кривешко. – Під час прийомів найбільше звернень надійшло із проханням допомогти у лікуванні, особливо онко- та важкохрохворих. Усі вони розглянуті, люди надали необхідні документи – заяву до депутата, оригінали або копії з мокрою печаткою медичних довідок, копії паспортів та ідентифікаційних номерів. Всі звернення опрацьовані й вже найближчим часом будуть виділені кошти для потреб жителів громад.

Депутат зазначив, що під час особистого прийому у селі Комарові його приємно вразила організованість та відповідальність очільника сільської ради Віктора Гиренка та її працівників.

– Вони детально ознайомили людей, які звертались із проханням допомогти у лікуванні, із переліком необхідних документів, допомогли у їхній підготовці й до мого приїзду оформили комплекти відповідних паперів. Відтак, вдалося швидко та оперативно прийняти 18 громадян, – підкреслив Сергій Сергійович. – У Писарівці до мене звернулись представники батьківського комітету та директор місцевої школи із проханням допомогти замінити вікна у навчальному закладі. Для того, аби замінити вікна на металопластиков, потрібно близько 900 тисяч гривень. Зрозуміло, що такої суми виділити я не можу. Порадив адміністрації навчального закладу і батькам звертатись до обласної, районної, місцевої влади, шукати меценатів та спонсорів, писати грантові проекти. Адже тільки у співпраці це питання вдасться вирішити. А я, у свою чергу, зобов’язався тримати питання на контролі й допомагати усім можливим.

Окремі звернення депутат вирішив відразу ж, на місці, в телефонному режимі, а інші заяви, які потребують більш детального вивчення, забрав із собою для написання депутатських звернень у відповідні інстанції.

 

 

Повернутись Створено: 1 листопада 2016 року, 16:14 Переглядів: 982

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація