Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На прийом до депутата обласної Ради прийшло близько 50-ти громадян Роздрукувати

Депутат обласної Ради Сергій Кривешко, який є головою фракції Вінницької територіальної організації Радикальна Партія Олега Ляшка провів виїзні прийоми громадян в чотирьох сільських радах Вінницького району – в с. Вінницькі Хутори, в с. Писарівці, в с.Комарові, в с. Парпурівці.

Під час зустрічей з мешканцями сіл Сергій Кривешко розглянув близько 50-ти звернень громадян, які прийшли на особистий прийом з надією щодо вирішення різних проблемних питань.

Як прокоментував Сергій Кривешко, найбільше звернень надійшло від представників вищезазначених територіальних громад щодо надання матеріальної допомоги на лікування онкохворих, проведення оперативного втручання та реабілітацію хворих. Також людей непокоять проблеми, які стосуються вирішення соціально-побутових питань, зокрема, високих тарифів та отримання субсидії за використання житлово-комунальних послуг, законності дій окремих посадових осіб.

– Я завжди, залишаюсь відкритим для громадян й особисто спілкуюсь із ними, намагаючись допомогти вирішити проблеми мешканців, – розповів Сергій Кривешко. – Під час прийомів найбільше звернень надійшло із проханням допомогти у лікуванні, особливо онко- та важкохрохворих. Усі вони розглянуті, люди надали необхідні документи – заяву до депутата, оригінали або копії з мокрою печаткою медичних довідок, копії паспортів та ідентифікаційних номерів. Всі звернення опрацьовані й вже найближчим часом будуть виділені кошти для потреб жителів громад.

Депутат зазначив, що під час особистого прийому у селі Комарові його приємно вразила організованість та відповідальність очільника сільської ради Віктора Гиренка та її працівників.

– Вони детально ознайомили людей, які звертались із проханням допомогти у лікуванні, із переліком необхідних документів, допомогли у їхній підготовці й до мого приїзду оформили комплекти відповідних паперів. Відтак, вдалося швидко та оперативно прийняти 18 громадян, – підкреслив Сергій Сергійович. – У Писарівці до мене звернулись представники батьківського комітету та директор місцевої школи із проханням допомогти замінити вікна у навчальному закладі. Для того, аби замінити вікна на металопластиков, потрібно близько 900 тисяч гривень. Зрозуміло, що такої суми виділити я не можу. Порадив адміністрації навчального закладу і батькам звертатись до обласної, районної, місцевої влади, шукати меценатів та спонсорів, писати грантові проекти. Адже тільки у співпраці це питання вдасться вирішити. А я, у свою чергу, зобов’язався тримати питання на контролі й допомагати усім можливим.

Окремі звернення депутат вирішив відразу ж, на місці, в телефонному режимі, а інші заяви, які потребують більш детального вивчення, забрав із собою для написання депутатських звернень у відповідні інстанції.

 

 

Повернутись Створено: 1 листопада 2016 року, 16:14 Переглядів: 1023

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація