Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На прийом до голови обласної Ради  звернулось 22 жителі Томашпільского району Роздрукувати

15 вересня у Томашпільському районі відбувся особистий прийом громадян головою обласної Ради Анатолієм Олійником. На прийом попередньо записалось 22 громадянина, а також були колективні звернення від громад Томашполя, сіл Стіна, Комаргород, Русава.

Одне з таких колективних звернень принесли 8 колишніх працівників місцевої меблевої фабрики щодо питання неправомірної розпаювання майна, які повідомили, що сьогодні підприємство, на якому вони працювали не один рік і мають право на свою частку, нараховує 110 співвласників. Але велика кількість працівників і навіть колишній керівник підприємства Михайло Боднар залишилися поза процесом розпаювання.

- 17 жовтня ви оголосили збори колективу, - сказав Анатолій Дмитрович, - раджу серйозно підготуватись до їхнього проведення. І якщо вони будуть легітимними, то ці збори  можуть бути поворотною точкою у справі розпаювання майна.

Також звертались громадяни з проханнями допомогти отримати землю: двоє учасників бойових дій та матір 3-х дітей, яка просила землю під город для ведення господарства. А мешканець села Велика Русава розповів про спірну ситуації щодо  межі.

Микола Хабло, маючи доручення від двох учасників АТО, звернувся з їхніми проблемами. А також просив посприяти у зміні вуличних штандартів.

– У селі Пилипи-Борівські змінили назву вулиці з Мічуріна на ім’я Вадима Тарабанова – нашого земляка, який загинув у АТО, але таблички досі не поміняли, бо не вистачає коштів, - каже Микола Олександрович.

– Така тенденція не тільки у вашому селі, а й у районі, тому необхідно з’ясувати причину та виробити однакову позицію та змінити таблички і в рамках декомунізації, і в рамках рішень сільських та селищних рад щодо перейменувань, – зазначив Анатолій Дмитрович.

Місцевий житель Артур Вознюк просив посприяти в отриманні молодіжного житлового кредиту його родині, в якій двоє маленьких дітей.

За матеріальною допомогою звернулись 5 жителів Томашпільского району.

Деякі порушені питання Анатолій Олійник вирішив безпосередньо на місці. На інші питання очільник обласної Ради пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань. Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

 

 

Повернутись Створено: 15 вересня 2017 року, 16:42 Переглядів: 1108

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація