23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На прийом до голови обласної Ради  звернулось 22 жителі Томашпільского району Роздрукувати

15 вересня у Томашпільському районі відбувся особистий прийом громадян головою обласної Ради Анатолієм Олійником. На прийом попередньо записалось 22 громадянина, а також були колективні звернення від громад Томашполя, сіл Стіна, Комаргород, Русава.

Одне з таких колективних звернень принесли 8 колишніх працівників місцевої меблевої фабрики щодо питання неправомірної розпаювання майна, які повідомили, що сьогодні підприємство, на якому вони працювали не один рік і мають право на свою частку, нараховує 110 співвласників. Але велика кількість працівників і навіть колишній керівник підприємства Михайло Боднар залишилися поза процесом розпаювання.

- 17 жовтня ви оголосили збори колективу, - сказав Анатолій Дмитрович, - раджу серйозно підготуватись до їхнього проведення. І якщо вони будуть легітимними, то ці збори  можуть бути поворотною точкою у справі розпаювання майна.

Також звертались громадяни з проханнями допомогти отримати землю: двоє учасників бойових дій та матір 3-х дітей, яка просила землю під город для ведення господарства. А мешканець села Велика Русава розповів про спірну ситуації щодо  межі.

Микола Хабло, маючи доручення від двох учасників АТО, звернувся з їхніми проблемами. А також просив посприяти у зміні вуличних штандартів.

– У селі Пилипи-Борівські змінили назву вулиці з Мічуріна на ім’я Вадима Тарабанова – нашого земляка, який загинув у АТО, але таблички досі не поміняли, бо не вистачає коштів, - каже Микола Олександрович.

– Така тенденція не тільки у вашому селі, а й у районі, тому необхідно з’ясувати причину та виробити однакову позицію та змінити таблички і в рамках декомунізації, і в рамках рішень сільських та селищних рад щодо перейменувань, – зазначив Анатолій Дмитрович.

Місцевий житель Артур Вознюк просив посприяти в отриманні молодіжного житлового кредиту його родині, в якій двоє маленьких дітей.

За матеріальною допомогою звернулись 5 жителів Томашпільского району.

Деякі порушені питання Анатолій Олійник вирішив безпосередньо на місці. На інші питання очільник обласної Ради пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань. Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

 

 

Повернутись Створено: 15 вересня 2017 року, 16:42 Переглядів: 896

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація