Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На прийом до голови обласної Ради  звернулось 22 жителі Томашпільского району Роздрукувати

15 вересня у Томашпільському районі відбувся особистий прийом громадян головою обласної Ради Анатолієм Олійником. На прийом попередньо записалось 22 громадянина, а також були колективні звернення від громад Томашполя, сіл Стіна, Комаргород, Русава.

Одне з таких колективних звернень принесли 8 колишніх працівників місцевої меблевої фабрики щодо питання неправомірної розпаювання майна, які повідомили, що сьогодні підприємство, на якому вони працювали не один рік і мають право на свою частку, нараховує 110 співвласників. Але велика кількість працівників і навіть колишній керівник підприємства Михайло Боднар залишилися поза процесом розпаювання.

- 17 жовтня ви оголосили збори колективу, - сказав Анатолій Дмитрович, - раджу серйозно підготуватись до їхнього проведення. І якщо вони будуть легітимними, то ці збори  можуть бути поворотною точкою у справі розпаювання майна.

Також звертались громадяни з проханнями допомогти отримати землю: двоє учасників бойових дій та матір 3-х дітей, яка просила землю під город для ведення господарства. А мешканець села Велика Русава розповів про спірну ситуації щодо  межі.

Микола Хабло, маючи доручення від двох учасників АТО, звернувся з їхніми проблемами. А також просив посприяти у зміні вуличних штандартів.

– У селі Пилипи-Борівські змінили назву вулиці з Мічуріна на ім’я Вадима Тарабанова – нашого земляка, який загинув у АТО, але таблички досі не поміняли, бо не вистачає коштів, - каже Микола Олександрович.

– Така тенденція не тільки у вашому селі, а й у районі, тому необхідно з’ясувати причину та виробити однакову позицію та змінити таблички і в рамках декомунізації, і в рамках рішень сільських та селищних рад щодо перейменувань, – зазначив Анатолій Дмитрович.

Місцевий житель Артур Вознюк просив посприяти в отриманні молодіжного житлового кредиту його родині, в якій двоє маленьких дітей.

За матеріальною допомогою звернулись 5 жителів Томашпільского району.

Деякі порушені питання Анатолій Олійник вирішив безпосередньо на місці. На інші питання очільник обласної Ради пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань. Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

 

 

Повернутись Створено: 15 вересня 2017 року, 16:42 Переглядів: 958

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація