15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На прийом до голови обласної Ради  звернулось 22 жителі Томашпільского району Роздрукувати

15 вересня у Томашпільському районі відбувся особистий прийом громадян головою обласної Ради Анатолієм Олійником. На прийом попередньо записалось 22 громадянина, а також були колективні звернення від громад Томашполя, сіл Стіна, Комаргород, Русава.

Одне з таких колективних звернень принесли 8 колишніх працівників місцевої меблевої фабрики щодо питання неправомірної розпаювання майна, які повідомили, що сьогодні підприємство, на якому вони працювали не один рік і мають право на свою частку, нараховує 110 співвласників. Але велика кількість працівників і навіть колишній керівник підприємства Михайло Боднар залишилися поза процесом розпаювання.

- 17 жовтня ви оголосили збори колективу, - сказав Анатолій Дмитрович, - раджу серйозно підготуватись до їхнього проведення. І якщо вони будуть легітимними, то ці збори  можуть бути поворотною точкою у справі розпаювання майна.

Також звертались громадяни з проханнями допомогти отримати землю: двоє учасників бойових дій та матір 3-х дітей, яка просила землю під город для ведення господарства. А мешканець села Велика Русава розповів про спірну ситуації щодо  межі.

Микола Хабло, маючи доручення від двох учасників АТО, звернувся з їхніми проблемами. А також просив посприяти у зміні вуличних штандартів.

– У селі Пилипи-Борівські змінили назву вулиці з Мічуріна на ім’я Вадима Тарабанова – нашого земляка, який загинув у АТО, але таблички досі не поміняли, бо не вистачає коштів, - каже Микола Олександрович.

– Така тенденція не тільки у вашому селі, а й у районі, тому необхідно з’ясувати причину та виробити однакову позицію та змінити таблички і в рамках декомунізації, і в рамках рішень сільських та селищних рад щодо перейменувань, – зазначив Анатолій Дмитрович.

Місцевий житель Артур Вознюк просив посприяти в отриманні молодіжного житлового кредиту його родині, в якій двоє маленьких дітей.

За матеріальною допомогою звернулись 5 жителів Томашпільского району.

Деякі порушені питання Анатолій Олійник вирішив безпосередньо на місці. На інші питання очільник обласної Ради пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань. Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

 

 

Повернутись Створено: 15 вересня 2017 року, 16:42 Переглядів: 1217

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація