9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На прийом до голови обласної Ради звернулося семеро жителів Вінниччини Роздрукувати

12 жовтня на прийом до голови обласної Ради Анатолія Олійника прийшло семеро жителів Вінницької області.

Вінничанин Іван Храпко просив допомогти вирішити питання виплати заборгованої за 8 місяців зарплати на Вінницькому цегельному заводі. Чоловік працював на заводі охоронцем та виконував ряд інших господарських робіт. Як повідомив Іван Іванович, йому заборгували близько 4 тис. грн.

         Жителька смт Вапнярка Томашпільського району Людмила Кондратюк звернулася зі скаргою на неправильне, на її думку, рішення суду, а також на бездіяльність її адвоката. Також жінка повідомила, що її чоловік, який під час Другої світової війни перебував в німецьких концтаборах, нещодавно отримав листа про припинення виплат. Але, як зауважила жінка, ніяких виплат вони ніколи не отримували. Також Людмила Кондратюк просила посприяти в перерахунку її пенсії, адже маючи 48 років трудового стажу, жінка отримує мізерні кошти.

         За допомогою звернулася жителька с. Зарванці Вінницького району Аліна Олександрівна. Дівчина просила допомогти їй у вирішенні житлового питання, так як вона сирота і не має житла. Аліна одружена, має маленьку дитину, але її чоловік теж сирота.

         Також були звернення щодо земельних питань та надання матеріальної допомоги.  

         На всі питання, з якими громадяни звернулися під час прийому, Анатолій Олійник пообіцяв відреагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю. Жодне звернення не залишилось без уваги.

Повернутись Створено: 12 жовтня 2016 року, 14:52 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація