Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На прийом до керівництва області громадяни на інвалідному візку тепер зможуть дістатися за допомогою підйомника Роздрукувати

На виконання доручення голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка було придбано і доставлено в приміщення обласного органу місцевого самоврядування підйомник для людей на інвалідних візках.

Місяць тому до очільника обласної Ради звернулися громадські організації і журналісти з проханням забезпечити зручний доступ до приміщення обласної Ради для людей на інвалідних візках, зокрема для бажаючих прийти на прийом до керівництва обласної Ради. Так як пандус, який був раніше, не відповідав усім необхідним вимогам.

Відтепер за допомогою підйомника громадянам буде простіше потрапити на особистий прийом громадян, який регулярно проводить керівництво обласної Ради та облдержадміністрації. Підйомник розрахований на 1 людину у візку, його вантажопідйомність 150 кг, висота підйому до 1  метра. Щоб потрапити на прийом, потрібно під’їхати до поста служби охорони на першому поверсі обласної Ради, підйомник знаходиться біля входу до кімнати, де ведеться особистий прийом громадян.

Повернутись Створено: 26 червня 2015 року, 18:00 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація