Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На прийом до Людмили Щербаківської прийшла матір п’яти дітей, якій не дають звання «Матері-героїні» Роздрукувати

На прийом до першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської 3 серпня записалося сім жителів  Вінницької області.

За допомогою звернулася жителька міста Вінниці Ганна Іванівна. Жінка повідомила, що чоловік її онуки, який проживає разом із нею в одній кімнаті, хоче незаконним шляхом відібрати цю кімнату. На що Людмила Михайлівна зауважила, що до поліції буде направлено відповідне звернення, де більш детальніше розберуться з даним питанням.

Жителька с. Слобода-Межирівська Жмеринського району претендує на отримання звання Матері-героїні, оскільки вона виховує п’ятеро дітей. Але з місця роботи (жінка працює в сільській школі сторожем та кочегаром) отримала негативну характеристику, і це звання їй не присвоїли.  Жінка   запевнила, що погана характеристика стала визначальною в наданні їй такого звання та зазначила, що негативна характеристика є не обґрунтованою, і це може підтвердити будь-який житель села. Тому просила, аби допомогли відновити справедливість. Людмила Михайлівна зазначила, що жінці потрібно написати звернення, на підставі якого наступного тижня буде здійснено виїзд на місце та з’ясовано деталі цієї ситуації.

Посприяти у вирішенні питання стосовно отримання групи інвалідності звернулася вінничанка, в якої онука пережила важку операцію на хребті та отримала ІІ-у групу інвалідності. Але під час повторної комісії в дівчини вимагали гроші за продовження групи інвалідності. Людмила Михайлівна запропонувала пенсіонерці з цим питанням звернутися до поліції.

Під час особистого прийому громадян також порушувалися земельні питання та стосовно вирішення проблем щодо проведення ремонтних та будівельних робіт.

По кожному зверненню громадяни отримали відповідні роз’яснення та рекомендації. 

Повернутись Створено: 3 серпня 2016 року, 14:41 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація