23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На прийомі у голови обласної Ради Анатолія Олійника побувало 22 вінничан Роздрукувати

8 квітня голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. На прийом прийшло 22 жителя Вінницької області.

Впродовж трьох годин Анатолій Дмитрович прийняв мешканців  Вінниці, а також Козятинського, Тульчинського, Барського, Калинівського, Іллінецького, Немирівського, Тиврівського та Жмеринського районів.

Матеріальну допомогу просили 6 відвідувачів. Двоє прийшли вирішити житлове питання.  Троє людей просили посприяти у пошуку роботи. Двоє вінничан просили вирішити питання з «Водоканалом» по трубі, що проходить під їхнім будинком.

Учасник бойових дій, пенсіонер Плохатнюк Григорій Прокопович привіз прохання жителів села Мартинівка Шаргородського району, щоб двічі на тиждень у вівторок та неділю через село ходив рейсових автобус.

Із села Зозулинці Козятинського району приїхали селяни, щоб вирішити питання по водогону.  Створили кооператив для його проведення. На матеріали кошти зібрали, а от на виконання робіт їх немає. Анатолій Дмитрович розповів про обласну програму «Питна вода», яка має бути прийнята на наступній сесії обласної Ради. Програма передбачає 5 млн грн на фінансування таких об’єктів у області.

Прийшли й представники профспілки Вінницького обласного протитуберкульозного диспансеру №2 з проханням розглянути питання збереження їхнього закладу. Питання буде винесено на чергову сесію обласної Ради після розгляду ситуації  у всіх комісіях.

Вінничанка Полторак Ольга Анатолівна принесла прохання від жителів дачного кооперативу «Стрижавка-2»  передати на баланс ПАТ «Вінницяобленерго» їхній масив. Зараз мешканці платять за електроенергію вдвічі більше, ніж у інших населених пунктах.

Усі заяви, що були подані  на особистому прийомі на ім’я голови обласної Ради Анатолія Олійника, будуть опрацьовані та надіслані у відповідні служби виконавчої гілки влади для належного реагування. 

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 15:17 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація