9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На прийомі у голови обласної Ради Анатолія Олійника побувало 22 вінничан Роздрукувати

8 квітня голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. На прийом прийшло 22 жителя Вінницької області.

Впродовж трьох годин Анатолій Дмитрович прийняв мешканців  Вінниці, а також Козятинського, Тульчинського, Барського, Калинівського, Іллінецького, Немирівського, Тиврівського та Жмеринського районів.

Матеріальну допомогу просили 6 відвідувачів. Двоє прийшли вирішити житлове питання.  Троє людей просили посприяти у пошуку роботи. Двоє вінничан просили вирішити питання з «Водоканалом» по трубі, що проходить під їхнім будинком.

Учасник бойових дій, пенсіонер Плохатнюк Григорій Прокопович привіз прохання жителів села Мартинівка Шаргородського району, щоб двічі на тиждень у вівторок та неділю через село ходив рейсових автобус.

Із села Зозулинці Козятинського району приїхали селяни, щоб вирішити питання по водогону.  Створили кооператив для його проведення. На матеріали кошти зібрали, а от на виконання робіт їх немає. Анатолій Дмитрович розповів про обласну програму «Питна вода», яка має бути прийнята на наступній сесії обласної Ради. Програма передбачає 5 млн грн на фінансування таких об’єктів у області.

Прийшли й представники профспілки Вінницького обласного протитуберкульозного диспансеру №2 з проханням розглянути питання збереження їхнього закладу. Питання буде винесено на чергову сесію обласної Ради після розгляду ситуації  у всіх комісіях.

Вінничанка Полторак Ольга Анатолівна принесла прохання від жителів дачного кооперативу «Стрижавка-2»  передати на баланс ПАТ «Вінницяобленерго» їхній масив. Зараз мешканці платять за електроенергію вдвічі більше, ніж у інших населених пунктах.

Усі заяви, що були подані  на особистому прийомі на ім’я голови обласної Ради Анатолія Олійника, будуть опрацьовані та надіслані у відповідні служби виконавчої гілки влади для належного реагування. 

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 15:17 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація