Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На прийомі у голови обласної Ради Анатолія Олійника побувало 22 вінничан Роздрукувати

8 квітня голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. На прийом прийшло 22 жителя Вінницької області.

Впродовж трьох годин Анатолій Дмитрович прийняв мешканців  Вінниці, а також Козятинського, Тульчинського, Барського, Калинівського, Іллінецького, Немирівського, Тиврівського та Жмеринського районів.

Матеріальну допомогу просили 6 відвідувачів. Двоє прийшли вирішити житлове питання.  Троє людей просили посприяти у пошуку роботи. Двоє вінничан просили вирішити питання з «Водоканалом» по трубі, що проходить під їхнім будинком.

Учасник бойових дій, пенсіонер Плохатнюк Григорій Прокопович привіз прохання жителів села Мартинівка Шаргородського району, щоб двічі на тиждень у вівторок та неділю через село ходив рейсових автобус.

Із села Зозулинці Козятинського району приїхали селяни, щоб вирішити питання по водогону.  Створили кооператив для його проведення. На матеріали кошти зібрали, а от на виконання робіт їх немає. Анатолій Дмитрович розповів про обласну програму «Питна вода», яка має бути прийнята на наступній сесії обласної Ради. Програма передбачає 5 млн грн на фінансування таких об’єктів у області.

Прийшли й представники профспілки Вінницького обласного протитуберкульозного диспансеру №2 з проханням розглянути питання збереження їхнього закладу. Питання буде винесено на чергову сесію обласної Ради після розгляду ситуації  у всіх комісіях.

Вінничанка Полторак Ольга Анатолівна принесла прохання від жителів дачного кооперативу «Стрижавка-2»  передати на баланс ПАТ «Вінницяобленерго» їхній масив. Зараз мешканці платять за електроенергію вдвічі більше, ніж у інших населених пунктах.

Усі заяви, що були подані  на особистому прийомі на ім’я голови обласної Ради Анатолія Олійника, будуть опрацьовані та надіслані у відповідні служби виконавчої гілки влади для належного реагування. 

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 15:17 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація