21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На прикладі Вороновиці показали новий формат роботи інтернатних закладів Роздрукувати

16 серпня відбулася нарада на тему «Підведення підсумків за І півріччя 2013 року та завдання з виконання державної програми соціального забезпечення», яку організував та провів Департамент соціальної політики облдержадміністрації. Захід відбувся на базі Вороновицького психоневрологічного інтернату Вінницького району, куди прибули керівники 10-ти інтернатних закладів області.

У ньому також взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, директор Департаменту соціальної політики ОДА Марина Коваль, голова Вінницької райдержадміністрації Володимир Анікеєнко, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Перед початком наради директор Вороновицького інтернату Сергій Якубовський провів для гостей екскурсію закладом. Він продемонстрував житлові і санітарні кімнати, медичний та харчовий блоки, зону відпочинку. Також показав підсобне господарство, де на сьогодні знаходяться 2 коней, 10 голів ВРХ, 9 овець, 32 свиней.

– Завдяки підсобному господарству торік нам вдалося зекономити 460 тис. грн. видатків, – прокоментував користь від такої діяльності С.Якубовський.

Крім того, це чудовий вид трудотерапії, адже за тваринами доглядають підопічні інтернату, яких наразі налічується 205 осіб.

Очільники області відзначили, що за два роки, доки заклад має нового менеджера, він кардинально змінився на краще, починаючи від побутових умов перебування клієнтів до надання їм медичних та реабілітаційних послуг.

– Я бачу, як за 2 роки тут змінилася атмосфера: як ожив колектив, як покращився стан і настрій підопічних… Я би радив ці форми і методи роботи, які є у Вороновицькому інтернаті, поширювати в інших закладах, – зазначив Сергій Татусяк.

Марина Коваль запевнила, що інтернати не тільки обмінюватимуться досвідом, а й відтепер працюватимуть у форматі «відкритих дверей».

– Ми проведемо такі наради на базі кожного інтернату. Ми вперше кликатимемо на розмову керівників закладів не до Вінниці, а їхатимемо до них у райони. Причому разом з керівниками області, району, громадськими діячами, – зауважила М.Коваль.

Колегу підтримала і куратор галузі Любов Спірідонова, яка у своєму виступі зупинилася на питаннях фінансування інтернатів, їхньої співпраці зі спонсорами і громадськими організаціями, критеріях оцінки керівників цих закладів.

– Все це ми робимо з метою збільшення відповідальності держави і органів місцевої влади в системі соціального захисту. Це стосується як якості надаваних послуг, так і оцінки роботи менеджменту закладів, яких наймає власник – обласна Рада, – зауважила Л.Спірідонова.

За підсумками наради Департамент соціальної політики зібрав всі скарги, побажання і пропозиції від очільників інтернатних установ, які вирішуватимуть як на рівні області, такі в міністерстві. Домовилися, що наступну таку зустріч організують на базі Тиврівського інтернату, якому восени виповнюється 50 років.

Наостанок гостей Вороновицького інтернату привітали підопічні закладу музичними композиціями.

 

Повернутись Створено: 16 серпня 2013 року, 17:38 Переглядів: 1392

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація