Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

На прикладі Вороновиці показали новий формат роботи інтернатних закладів Роздрукувати

16 серпня відбулася нарада на тему «Підведення підсумків за І півріччя 2013 року та завдання з виконання державної програми соціального забезпечення», яку організував та провів Департамент соціальної політики облдержадміністрації. Захід відбувся на базі Вороновицького психоневрологічного інтернату Вінницького району, куди прибули керівники 10-ти інтернатних закладів області.

У ньому також взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, директор Департаменту соціальної політики ОДА Марина Коваль, голова Вінницької райдержадміністрації Володимир Анікеєнко, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Перед початком наради директор Вороновицького інтернату Сергій Якубовський провів для гостей екскурсію закладом. Він продемонстрував житлові і санітарні кімнати, медичний та харчовий блоки, зону відпочинку. Також показав підсобне господарство, де на сьогодні знаходяться 2 коней, 10 голів ВРХ, 9 овець, 32 свиней.

– Завдяки підсобному господарству торік нам вдалося зекономити 460 тис. грн. видатків, – прокоментував користь від такої діяльності С.Якубовський.

Крім того, це чудовий вид трудотерапії, адже за тваринами доглядають підопічні інтернату, яких наразі налічується 205 осіб.

Очільники області відзначили, що за два роки, доки заклад має нового менеджера, він кардинально змінився на краще, починаючи від побутових умов перебування клієнтів до надання їм медичних та реабілітаційних послуг.

– Я бачу, як за 2 роки тут змінилася атмосфера: як ожив колектив, як покращився стан і настрій підопічних… Я би радив ці форми і методи роботи, які є у Вороновицькому інтернаті, поширювати в інших закладах, – зазначив Сергій Татусяк.

Марина Коваль запевнила, що інтернати не тільки обмінюватимуться досвідом, а й відтепер працюватимуть у форматі «відкритих дверей».

– Ми проведемо такі наради на базі кожного інтернату. Ми вперше кликатимемо на розмову керівників закладів не до Вінниці, а їхатимемо до них у райони. Причому разом з керівниками області, району, громадськими діячами, – зауважила М.Коваль.

Колегу підтримала і куратор галузі Любов Спірідонова, яка у своєму виступі зупинилася на питаннях фінансування інтернатів, їхньої співпраці зі спонсорами і громадськими організаціями, критеріях оцінки керівників цих закладів.

– Все це ми робимо з метою збільшення відповідальності держави і органів місцевої влади в системі соціального захисту. Це стосується як якості надаваних послуг, так і оцінки роботи менеджменту закладів, яких наймає власник – обласна Рада, – зауважила Л.Спірідонова.

За підсумками наради Департамент соціальної політики зібрав всі скарги, побажання і пропозиції від очільників інтернатних установ, які вирішуватимуть як на рівні області, такі в міністерстві. Домовилися, що наступну таку зустріч організують на базі Тиврівського інтернату, якому восени виповнюється 50 років.

Наостанок гостей Вороновицького інтернату привітали підопічні закладу музичними композиціями.

 

Повернутись Створено: 16 серпня 2013 року, 17:38 Переглядів: 1440

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація