Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На прикладі Вороновиці показали новий формат роботи інтернатних закладів Роздрукувати

16 серпня відбулася нарада на тему «Підведення підсумків за І півріччя 2013 року та завдання з виконання державної програми соціального забезпечення», яку організував та провів Департамент соціальної політики облдержадміністрації. Захід відбувся на базі Вороновицького психоневрологічного інтернату Вінницького району, куди прибули керівники 10-ти інтернатних закладів області.

У ньому також взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, директор Департаменту соціальної політики ОДА Марина Коваль, голова Вінницької райдержадміністрації Володимир Анікеєнко, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Перед початком наради директор Вороновицького інтернату Сергій Якубовський провів для гостей екскурсію закладом. Він продемонстрував житлові і санітарні кімнати, медичний та харчовий блоки, зону відпочинку. Також показав підсобне господарство, де на сьогодні знаходяться 2 коней, 10 голів ВРХ, 9 овець, 32 свиней.

– Завдяки підсобному господарству торік нам вдалося зекономити 460 тис. грн. видатків, – прокоментував користь від такої діяльності С.Якубовський.

Крім того, це чудовий вид трудотерапії, адже за тваринами доглядають підопічні інтернату, яких наразі налічується 205 осіб.

Очільники області відзначили, що за два роки, доки заклад має нового менеджера, він кардинально змінився на краще, починаючи від побутових умов перебування клієнтів до надання їм медичних та реабілітаційних послуг.

– Я бачу, як за 2 роки тут змінилася атмосфера: як ожив колектив, як покращився стан і настрій підопічних… Я би радив ці форми і методи роботи, які є у Вороновицькому інтернаті, поширювати в інших закладах, – зазначив Сергій Татусяк.

Марина Коваль запевнила, що інтернати не тільки обмінюватимуться досвідом, а й відтепер працюватимуть у форматі «відкритих дверей».

– Ми проведемо такі наради на базі кожного інтернату. Ми вперше кликатимемо на розмову керівників закладів не до Вінниці, а їхатимемо до них у райони. Причому разом з керівниками області, району, громадськими діячами, – зауважила М.Коваль.

Колегу підтримала і куратор галузі Любов Спірідонова, яка у своєму виступі зупинилася на питаннях фінансування інтернатів, їхньої співпраці зі спонсорами і громадськими організаціями, критеріях оцінки керівників цих закладів.

– Все це ми робимо з метою збільшення відповідальності держави і органів місцевої влади в системі соціального захисту. Це стосується як якості надаваних послуг, так і оцінки роботи менеджменту закладів, яких наймає власник – обласна Рада, – зауважила Л.Спірідонова.

За підсумками наради Департамент соціальної політики зібрав всі скарги, побажання і пропозиції від очільників інтернатних установ, які вирішуватимуть як на рівні області, такі в міністерстві. Домовилися, що наступну таку зустріч організують на базі Тиврівського інтернату, якому восени виповнюється 50 років.

Наостанок гостей Вороновицького інтернату привітали підопічні закладу музичними композиціями.

 

Повернутись Створено: 16 серпня 2013 року, 17:38 Переглядів: 1476

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація