12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На природоохоронні заходи буде виділено майже 2,4 мільйони гривень з екологічного фонду області Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь в засіданні обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Також були присутні керівники та заступники профільних департаментів облдержадміністрації.  

Комісія розглянула проєкти, які фінансуватимуться за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища у 2019 році.

Зустріч відбулася під головуванням директора Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко. Це вже четверте засідання комісії у 2019 році.  

– Сьогодні до вашої уваги представлено екологічні проекти, які пропонуються профінансувати за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, – сказав Володимир Мережко. – Основними пріоритетними напрямами залишаються природоохоронні заходи щодо озеленення місцевості та утилізації твердих побутових відходів. Також одним із важливих питань є відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану початку річки Рось.

Зокрема, на розгляд конкурсної комісії були винесені проєкти:

– відновлення гідрологічного режиму гідрологічного заказника «Зелені криниці», що розташований за межами села Ординці на території Левківської сільської ради Погребищенського району (капітальний ремонт), кошторисна вартість проєкту 1497,055 тис. грн;

– озеленення в смт Вендичани Могилів-Подільського району,  загальна вартість – 408,6 тис. грн;

– придбання та впровадження обладнання для збору та складування твердих побутових відходів (сміттєвоз) у Брацлавській ОТГ, загальна вартість 1765 тис. грн;

– створення та впровадження автоматизованої геоінформаційної системи об’єктів водокористування поверхневих вод із даними паспортизації ставків Вінницької області, загальна вартість реалізації проєкту 210 тис. грн.

У ході засідання члени комісії розглянули першочергові пропозиції природоохоронних заходів за напрямами природоохоронної діяльності, реалізація яких покращить санітарний стан території громади, сприятиме поліпшенню технічного стану та благоустрою водойми, а також дозволить забезпечити оперативність пошуку і обробки даних про водні об’єкти області.

З метою вивчення питання реалізації природоохоронних заходів П’ятничанського парку було прийнято рішення провести виїзне засідання конкурсної комісії.

– Проблема парку в тому, що там є багато аварійних дерев, адже парк вже досить старий і потребує омолодження насаджень, – сказав Михайло Кременюк. – Для вирішення цього питання комісії треба зібратися на місці, запросити лісопатологів, розробників проєкту на відновлення парку, профільні департамент облдержадміністрації, управління, а також представників міста. Тоді вже з експертною оцінкою побачимо масштаби цієї проблеми.  

За результатами голосування всі вищезгадані проєкти були одноголосно підтримані. На виконання зазначених заходів з обласного екологічного фонду буде направлено майже 2,4 млн грн, решта фінансуватиметься з місцевих бюджетів.

Повернутись Створено: 1 серпня 2019 року, 11:44 Переглядів: 484

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація