26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На природоохоронні заходи буде виділено майже 2,4 мільйони гривень з екологічного фонду області Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь в засіданні обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Також були присутні керівники та заступники профільних департаментів облдержадміністрації.  

Комісія розглянула проєкти, які фінансуватимуться за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища у 2019 році.

Зустріч відбулася під головуванням директора Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко. Це вже четверте засідання комісії у 2019 році.  

– Сьогодні до вашої уваги представлено екологічні проекти, які пропонуються профінансувати за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, – сказав Володимир Мережко. – Основними пріоритетними напрямами залишаються природоохоронні заходи щодо озеленення місцевості та утилізації твердих побутових відходів. Також одним із важливих питань є відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану початку річки Рось.

Зокрема, на розгляд конкурсної комісії були винесені проєкти:

– відновлення гідрологічного режиму гідрологічного заказника «Зелені криниці», що розташований за межами села Ординці на території Левківської сільської ради Погребищенського району (капітальний ремонт), кошторисна вартість проєкту 1497,055 тис. грн;

– озеленення в смт Вендичани Могилів-Подільського району,  загальна вартість – 408,6 тис. грн;

– придбання та впровадження обладнання для збору та складування твердих побутових відходів (сміттєвоз) у Брацлавській ОТГ, загальна вартість 1765 тис. грн;

– створення та впровадження автоматизованої геоінформаційної системи об’єктів водокористування поверхневих вод із даними паспортизації ставків Вінницької області, загальна вартість реалізації проєкту 210 тис. грн.

У ході засідання члени комісії розглянули першочергові пропозиції природоохоронних заходів за напрямами природоохоронної діяльності, реалізація яких покращить санітарний стан території громади, сприятиме поліпшенню технічного стану та благоустрою водойми, а також дозволить забезпечити оперативність пошуку і обробки даних про водні об’єкти області.

З метою вивчення питання реалізації природоохоронних заходів П’ятничанського парку було прийнято рішення провести виїзне засідання конкурсної комісії.

– Проблема парку в тому, що там є багато аварійних дерев, адже парк вже досить старий і потребує омолодження насаджень, – сказав Михайло Кременюк. – Для вирішення цього питання комісії треба зібратися на місці, запросити лісопатологів, розробників проєкту на відновлення парку, профільні департамент облдержадміністрації, управління, а також представників міста. Тоді вже з експертною оцінкою побачимо масштаби цієї проблеми.  

За результатами голосування всі вищезгадані проєкти були одноголосно підтримані. На виконання зазначених заходів з обласного екологічного фонду буде направлено майже 2,4 млн грн, решта фінансуватиметься з місцевих бюджетів.

Повернутись Створено: 1 серпня 2019 року, 11:44 Переглядів: 384

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація