21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На програму «Стоп-рейдер» надійшло 8 звернень щодо махінацій із землями на Вінниччині Роздрукувати

Сьогодні, 19 вересня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулося   чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя. У його роботі взяв участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– Минулого тижня було проведено розширене засідання загальноукраїнського антирейдерського штабу, під час якого заслухано інформацію по кожній області, – повідомив головуючий під час зібрання. – Ситуація на Вінниччині, в порівнянні з іншими регіонами, спокійна. Хоч є певні проблеми, але ми їх не замовчуємо, а порушуємо й обговорюємо, тому роботу нашого штабу ми плануємо проводити не лише у «кабінетному» форматі, але й будемо організовувати виїзні засідання за участі представників юстиції, правоохоронних органів, фіскальної служби для проведення роз’яснювальної роботи серед населення та налагодження контакту.

В ході засідання  було заслухано керівників чотирьох районів області: Гайсинського, Тульчинського, Чернівецького та Ямпільського, які прозвітували про стан розрахунків із пайовиками.

Підсумовуючи звіти, Андрій Гижко дав доручення головам райдержадміністрацій, кожному у своєму районі, здійснити заходи з вирішення питань щодо легалізації оренди земельних паїв та сплати податків за їхнє використання. Він наголосив, що найкращим захистом від рейдерства  можуть бути тільки офіційно укладені  та зареєстровані договори оренди паїв на умовах  8-10 % орендної плати.

– Ми неодноразово наголошували, що найкращий захист від рейдерських атак – це легальна виплата орендної плати та підвищення її розміру, – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації.

Також він поінформував, що з початку роботи електронної програми «Стоп-рейдер» надійшло 8 звернень про незаконні махінації із землями та угіддями на території Вінницької області. Частина матеріалів уже перебуває на розгляді в суді, зокрема, справи, які стосуються подій в Оратівському та Теплицькому районах, з іншими – проводяться слідчі дії.

Завершуючи, Андрій Гижко повідомив, що наступного тижня на засіданні штабу буде звітувати фіскальна служба, яка має підготувати детальний аналіз щодо виконання операції «Урожай». 

Повернутись Створено: 19 вересня 2017 року, 14:56 Переглядів: 545

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація