21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На прохання депутата обласної Ради муніципальна поліція Вінниці перевірить доступ до води жителів Сабарова Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Васильчук звернувся до Вінницького міського голови з проханням знести паркан, який перешкоджає доступу людей до річки Південний Буг у мікрорайоні Сабарів.

– На правому березі річки Південний Буг, у мікрорайоні Сабарів, паркан обмежує доступ до річки. Також за парканом вигулюють собак великих порід, що може загрожувати безпеці людей, які йдуть берегом річки, – написав Олександр Васильчук у своєму зверненні.

«Право користуватися природними об'єктами закріплено у ст. 13 Конституції України, де чітко визначено, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, є об’єктами права власності українського народу», – йдеться у зверненні депутата.

Днями Олександр Васильчук отримав офіційну відповідь від заступника Вінницького міського голови Сергія Матусяка. У листі повідомляється, що за дорученням Вінницького міського голови  Сергія Моргунова  муніципальна поліція Вінниці проведе позапланову  перевірку фактів, викладених у зверненні.

«Муніципальній поліції було надано доручення про здійснення контролю за дотриманням Правил благоустрою Вінниці, а також не створення орендарем перешкод в користуванні водним об’єктом на теріторії поза межами орендованої земельної ділянки», – написав Сергій Матусяк.

У відповіді заступника міського голови повідомляється, що земельну ділянку площею 22,7 га орендує до 2024 року ПАТ «Сабарівський кар’єр» за адресою: Карбишева, 55. Частково земельна ділянка обнесена парканом, оскільки там знаходяться господарчі об’єкти кар’єра.

Олександр Васильчук вимагає відновити вільний доступ до річки Південний Буг і вказати орендарям землі, що примикають до водозахисної смуги, а також вказує на неприпустимість порушення Конституції України та Водного кодексу України.

 

Повернутись Створено: 18 червня 2018 року, 15:45 Переглядів: 420

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація