23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На прохання депутата обласної Ради муніципальна поліція Вінниці перевірить доступ до води жителів Сабарова Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Васильчук звернувся до Вінницького міського голови з проханням знести паркан, який перешкоджає доступу людей до річки Південний Буг у мікрорайоні Сабарів.

– На правому березі річки Південний Буг, у мікрорайоні Сабарів, паркан обмежує доступ до річки. Також за парканом вигулюють собак великих порід, що може загрожувати безпеці людей, які йдуть берегом річки, – написав Олександр Васильчук у своєму зверненні.

«Право користуватися природними об'єктами закріплено у ст. 13 Конституції України, де чітко визначено, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, є об’єктами права власності українського народу», – йдеться у зверненні депутата.

Днями Олександр Васильчук отримав офіційну відповідь від заступника Вінницького міського голови Сергія Матусяка. У листі повідомляється, що за дорученням Вінницького міського голови  Сергія Моргунова  муніципальна поліція Вінниці проведе позапланову  перевірку фактів, викладених у зверненні.

«Муніципальній поліції було надано доручення про здійснення контролю за дотриманням Правил благоустрою Вінниці, а також не створення орендарем перешкод в користуванні водним об’єктом на теріторії поза межами орендованої земельної ділянки», – написав Сергій Матусяк.

У відповіді заступника міського голови повідомляється, що земельну ділянку площею 22,7 га орендує до 2024 року ПАТ «Сабарівський кар’єр» за адресою: Карбишева, 55. Частково земельна ділянка обнесена парканом, оскільки там знаходяться господарчі об’єкти кар’єра.

Олександр Васильчук вимагає відновити вільний доступ до річки Південний Буг і вказати орендарям землі, що примикають до водозахисної смуги, а також вказує на неприпустимість порушення Конституції України та Водного кодексу України.

 

Повернутись Створено: 18 червня 2018 року, 15:45 Переглядів: 397

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація