9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Раді Церков обговорили оздоровчий відпочинок дітей в християнських таборах Роздрукувати

7 серпня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль  взяв участь у зустрічі з членами Ради Церков і релігійних організацій. Під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія  на зібранні були присутні Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник голови ОДА, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, заступник голови – Директор департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, начальник управління у справах національностей та релігій ОДА Ігор Салецький.

Участь у засіданні Ради Церков взяли керуючий Вінницько-Барською єпархією УПЦ Митрополит Симеон, керуючий Могилів-Подільсько-Шаргородською єпархією УПЦ Митрополит Агапіт, керуючий Вінницькою єпархією УАПЦ Митрополит Роман, керуючий Вінницько-Брацлавською єпархією УПЦ КП Архієпископ Михаїл, керуючий Кам’янець-Подільською дієцезією Римсько-католицької Церкви Єпископ Леон Дубравський, почесний голова Вінницького обласного об’єднання Церков євангельських християн баптистів Леонід Почапський, старший просвітер Вінницького обласного об’єднання Української Церкви християн віри євангельської Василь Любчак, представник Вінницької обласної іудейської релігійної громади «Бейс Менахем Любавич Вінниця» Даніель Ерліх, голова іудейської релігійної общини Ісаак Новоселецький, голова незалежної мусульманської релігійної громади «АЗЕК» Ельдар Ізедін, голова Вінницької міської релігійної громади мусульман «АХЛІ-БЕЙЕ» Алейхімус-салам» Теймур Абушов.

Головуючий на засіданні Ради Церков, голова Українського уніону Подільської конфесії Церкви адвентистів сьомого дня Михайло Вільчинський виступив з доповіддю щодо літнього оздоровчого відпочинку дітей та молоді у християнських таборах релігійних організацій. У своїй промові він зазначив, що завдяки релігійним організаціям в поточному році в денних таборах при храмах, парафіях, в навчально-виховних комплексах за допомоги Української Православної Церкви оздоровили 2280 дітей, Української греко-католицької Церкви – 740 дітей, Римсько-католицької – 1100, Церкви адвентистів сьомого дня – 1280, Євангельських християн-баптистів – 900, УПЦ КП – 500, Автокефальної Православної церкви – близько 300 дітей та молоді.

– В час інтенсивного розвитку технологій та інтернету сучасному поколінню дітей не вистачає духовного базису. Багато важливих моральних цінностей втрачається. Навчати дітей духовним та естетичним якостям, вчити поважати і любити ближнього, шукати компроміси і вести діалог з оточуючими – саме на цьому повинні зосереджувати свою роботу дитячі літні табори і не лише релігійного спрямування, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль питання оздоровлення дітей в таборах.

Перед учасниками Ради виступили голова облдержадміністрації Валерій Коровій, який озвучив основні аспекти соціально-економічного розвитку області. На запитання протопресвітера Вінницького протопросвітерства Української Греко-католицької церкви Миколи Дуркальця щодо стану відведення місць для поховання мешканців міста,  Вінницький міський голова Сергій Моргунов виступив з доповіддю та зупинився більш докладно на ситуації, що склалась в Сабарові з відведення земельної ділянки під міське кладовище. Присутні на зібранні обмінялись думками та пропозиціями щодо порядку денного засідання та заплановані заходи до проведення наступного засідання Ради Церков.

 

Повернутись Створено: 7 серпня 2017 року, 13:25 Переглядів: 749

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація