Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На реалізацію програми «Нова українська школа» для спеціалізованих закладів освіти виділено понад 63 млн грн Роздрукувати

Сьогодні, 10 травня, під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Участь у його роботі взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко, депутати обласної Ради Людмила Головашич, Андрій Вигонюк, Валерій Скрипченко.

Депутати розглянули розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік». Ним передбачається перерозподіл коштів субвенції з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань; зарахування до обласного бюджету субвенцій на реалізацію регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2020 роки, співфінансування інвестиційного проекту – Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня у Гайсинському районі, а саме – завершення будівництва нового корпусу з утепленням покрівлі та на виконання Регіональної програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки; зарахування до обласного бюджету коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів у сумі 293 тис. грн. (Немирівському та Теплицькому професійним ліцеям).

Варто зазначити, що важливий акцент зроблено на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти. Зокрема, на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти за програмою «Нова українська школа» для спеціалізованих закладів освіти виділено понад 63 млн грн, також для створення сучасної навчальної бази перших класів у школах міст обласного значення, районах та ОТГ розподілено понад 45 млн грн.

Члени комісії розглянули та підтримали результати засідання конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища щодо реалізації 13 проектів в області на загальну суму понад 24 млн грн. Серед них  – будівництво полігону твердих побутових відходів у смт Муровані Курилівці, реконструкція ставу з екологічним поліпшенням в с. Михайлівці Тульчинського району, технічне переоснащення ГОУ блоку №1 ДТЕК Ладижинська ТЕС (2-й етап), реконструкція гідротехнічної споруди на річці Русава в с. Клембівці Ямпільського району, реконструкція каналізаційної насосної станції з напірним та самопливним каналізаційним колектором в смт Крижополі, будівництво мережі каналізації в смт Тростянці, нове будівництво каналізаційної системи комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин ПЗ ВОКСЛП «Віноблагроліс», врегулювання річки Домаха з реконструкцією шахтного водоскиду в селі Березній Хмільницького району, придбання трактора з самосвальним причепом для потреб Сальницької територіальної громади, реконструкція напірного каналізаційного колектору по вулиці К. Коріатовичів в м. Вінниці, виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкту по знешкодженню медичних відходів, реконструкція берегозакріплювальних споруд з очисткою русла річки Десна від устя до мостового шляхопроводу автодорогу Вінниця-Калинівка протяжністю 900 м в межах смт Стрижавка.

Депутати обласної Ради Андрій Вигонюк та Валерій Скрипченко поінформували присутніх про  проект рішення  «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень». За результатами обговорення вирішено направити проект рішення головам депутатських фракцій обласної Ради для розгляду та обговорення.

З протокол та висновками засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм можна ознайомитись на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 10 травня 2018 року, 17:03 Переглядів: 1025

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація