23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Регіональну програму «Власний дім» виділено 103 мільйони 800 тисяч гривень Роздрукувати

Депутати затвердили Регіональну комплексну програму інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2017 — 2020 роки.

Основною метою програми є покращення соціально-побутових умов життя сільського населення, що відповідає Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням сесії обласної Ради від 24 червня 2015 року № 893. Умови життя в сільських населених пунктах не відповідають сучасним вимогам. Це призводить до значного відтоку молоді та спеціалістів із сільської місцевості.

Для реалізації Програми передбачено 103 млн 800 тис грн., в тому числі  33 млн 200 тис з державного бюджету, 28 млн 600 тис. з обласного бюджету та 17 млн грн з районних бюджетів.

Як поінформували розробники програми, основні проблеми, що потребують вирішення – це забезпечення житлом спеціалістів агропромислового комплексу, обслуговуючих галузей та органів місцевої влади і місцевого самоврядування; забезпечення житлом фахівців медичного обслуговування; забезпечення житлом працівників освітянської та соціальної сфери, закладів культури та спорту; забезпечення житлом молодих сімей, а також учасників АТО та громадян України, які вимушено покинули свої домівки або взагалі їх втратили.

Для вирішення зазначених проблем програма «Власний дім» на 2017 — 2020 роки передбачає надання кредитів жителям сільської місцевості, що сприятиме створенню належних умов життя спеціалістам агропромислового комплексу, молодим, багатодітним сільським сім’ям, працівникам галузей культури, медицини, освіти, іншим фахівцям, які обслуговують сільгоспвиробника, дасть можливість частково розв’язати проблеми зайнятості, створити умови для збільшення доходів та залучення до трудової діяльності сільського населення.

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 13:22 Переглядів: 723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація