Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Регіональну програму «Власний дім» виділено 103 мільйони 800 тисяч гривень Роздрукувати

Депутати затвердили Регіональну комплексну програму інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2017 — 2020 роки.

Основною метою програми є покращення соціально-побутових умов життя сільського населення, що відповідає Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням сесії обласної Ради від 24 червня 2015 року № 893. Умови життя в сільських населених пунктах не відповідають сучасним вимогам. Це призводить до значного відтоку молоді та спеціалістів із сільської місцевості.

Для реалізації Програми передбачено 103 млн 800 тис грн., в тому числі  33 млн 200 тис з державного бюджету, 28 млн 600 тис. з обласного бюджету та 17 млн грн з районних бюджетів.

Як поінформували розробники програми, основні проблеми, що потребують вирішення – це забезпечення житлом спеціалістів агропромислового комплексу, обслуговуючих галузей та органів місцевої влади і місцевого самоврядування; забезпечення житлом фахівців медичного обслуговування; забезпечення житлом працівників освітянської та соціальної сфери, закладів культури та спорту; забезпечення житлом молодих сімей, а також учасників АТО та громадян України, які вимушено покинули свої домівки або взагалі їх втратили.

Для вирішення зазначених проблем програма «Власний дім» на 2017 — 2020 роки передбачає надання кредитів жителям сільської місцевості, що сприятиме створенню належних умов життя спеціалістам агропромислового комплексу, молодим, багатодітним сільським сім’ям, працівникам галузей культури, медицини, освіти, іншим фахівцям, які обслуговують сільгоспвиробника, дасть можливість частково розв’язати проблеми зайнятості, створити умови для збільшення доходів та залучення до трудової діяльності сільського населення.

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 13:22 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація