Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

На Регіональну програму «Власний дім» виділено 103 мільйони 800 тисяч гривень Роздрукувати

Депутати затвердили Регіональну комплексну програму інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2017 — 2020 роки.

Основною метою програми є покращення соціально-побутових умов життя сільського населення, що відповідає Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням сесії обласної Ради від 24 червня 2015 року № 893. Умови життя в сільських населених пунктах не відповідають сучасним вимогам. Це призводить до значного відтоку молоді та спеціалістів із сільської місцевості.

Для реалізації Програми передбачено 103 млн 800 тис грн., в тому числі  33 млн 200 тис з державного бюджету, 28 млн 600 тис. з обласного бюджету та 17 млн грн з районних бюджетів.

Як поінформували розробники програми, основні проблеми, що потребують вирішення – це забезпечення житлом спеціалістів агропромислового комплексу, обслуговуючих галузей та органів місцевої влади і місцевого самоврядування; забезпечення житлом фахівців медичного обслуговування; забезпечення житлом працівників освітянської та соціальної сфери, закладів культури та спорту; забезпечення житлом молодих сімей, а також учасників АТО та громадян України, які вимушено покинули свої домівки або взагалі їх втратили.

Для вирішення зазначених проблем програма «Власний дім» на 2017 — 2020 роки передбачає надання кредитів жителям сільської місцевості, що сприятиме створенню належних умов життя спеціалістам агропромислового комплексу, молодим, багатодітним сільським сім’ям, працівникам галузей культури, медицини, освіти, іншим фахівцям, які обслуговують сільгоспвиробника, дасть можливість частково розв’язати проблеми зайнятості, створити умови для збільшення доходів та залучення до трудової діяльності сільського населення.

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 13:22 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація