Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На реконструкцію гінекологічного відділення обласного онкодиспансеру освоєно 5,9 мільйонів гривень Роздрукувати

Сьогодні за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмили Грабович та депутатів обласної Ради відбулося урочисте відкриття відремонтованого гінекологічного відділення Вінницького обласного клінічного онкодиспансеру.

- Це відділення очікувало реконструкції 30 років, – розповів головний лікар закладу Володимир Шамрай. –  Крім ремонтних робіт, тут оновлено ліжковий фонд, встановлено систему відеонагляду, по всьому відділенню працює Wі-Fi, в кожній палаті є санвузол та телевізор. Відділення розраховане на 40 ліжкомісць. Минулого року тут пролікували 1461 пацієнта. Із загальної кількості пацієнтів понад 41,6%  – зі злоякісними новоутвореннями. За рік у відділенні  виконано 1624 операції і 338 лапораскопічних оперативних втручань.

Головний лікар медичного закладу зазначив, що загальна кошторисна вартість будівельних робіт склала 5,9 млн. грн., з яких 4,9 млн. грн. було виділено із Державного фонду регіонального розвитку та 1 млн. грн. із обласного бюджету.

- Реконструкція тривала майже сім місяців, – повідомив Володимир Шамрай. – Завдяки створенню сучасних умов, в наступному році ми зможемо, у випадку необхідності, лікувати та приймати на 15-20% хворих більше.

Колектив та всіх присутніх привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник. - Сьогодні усі медичні заклади треба приводити до сучасних стандартів, які є в цивілізованих країнах, – зауважив Анатолій Дмитрович. – Все, що стосується виділення коштів для потреб закладів нашої відповідальності, питань не буде, ми завжди консолідовано приймаємо рішення.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій також привітав із важливою подією присутніх та зазначив, що у хірургічному корпусі лікарні проведено реконструкцію у всіх відділеннях. Невідремонтованим залишилося лише урологічне, роботи в якому будуть розпочаті вже цього року.

Після вітальних слів традиційно перерізали символічну стрічку перед входом до відремонтованого гінекологічного відділення.

Повернутись Створено: 13 квітня 2017 року, 15:59 Переглядів: 589

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація