23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На реконструкцію гінекологічного відділення обласного онкодиспансеру освоєно 5,9 мільйонів гривень Роздрукувати

Сьогодні за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмили Грабович та депутатів обласної Ради відбулося урочисте відкриття відремонтованого гінекологічного відділення Вінницького обласного клінічного онкодиспансеру.

- Це відділення очікувало реконструкції 30 років, – розповів головний лікар закладу Володимир Шамрай. –  Крім ремонтних робіт, тут оновлено ліжковий фонд, встановлено систему відеонагляду, по всьому відділенню працює Wі-Fi, в кожній палаті є санвузол та телевізор. Відділення розраховане на 40 ліжкомісць. Минулого року тут пролікували 1461 пацієнта. Із загальної кількості пацієнтів понад 41,6%  – зі злоякісними новоутвореннями. За рік у відділенні  виконано 1624 операції і 338 лапораскопічних оперативних втручань.

Головний лікар медичного закладу зазначив, що загальна кошторисна вартість будівельних робіт склала 5,9 млн. грн., з яких 4,9 млн. грн. було виділено із Державного фонду регіонального розвитку та 1 млн. грн. із обласного бюджету.

- Реконструкція тривала майже сім місяців, – повідомив Володимир Шамрай. – Завдяки створенню сучасних умов, в наступному році ми зможемо, у випадку необхідності, лікувати та приймати на 15-20% хворих більше.

Колектив та всіх присутніх привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник. - Сьогодні усі медичні заклади треба приводити до сучасних стандартів, які є в цивілізованих країнах, – зауважив Анатолій Дмитрович. – Все, що стосується виділення коштів для потреб закладів нашої відповідальності, питань не буде, ми завжди консолідовано приймаємо рішення.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій також привітав із важливою подією присутніх та зазначив, що у хірургічному корпусі лікарні проведено реконструкцію у всіх відділеннях. Невідремонтованим залишилося лише урологічне, роботи в якому будуть розпочаті вже цього року.

Після вітальних слів традиційно перерізали символічну стрічку перед входом до відремонтованого гінекологічного відділення.

Повернутись Створено: 13 квітня 2017 року, 15:59 Переглядів: 565

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація