9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На ремонт доріг цього року Вінниччина витратила понад 16,5 млн. грн Роздрукувати

Анатолій Олійник 5 липня  взяв участь у щомісячній робочій нараді із головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Нараду проведено під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія. Також  були присутні начальники управлінь та департаментів облдержадміністрації.

            В ході засідання обговорили ряд важливих питань. Зокрема, мова йшла про виконання у ІІ-му кварталі плану заходів щодо відбору на військову службу за контрактом. Стосовно цього питання доповідав військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький.

              - Планове завдання на ІІ квартал 2016 року для Вінницької області становило 680 кандидатів. Направлено до військових частин для укладання контракту протягом ІІ кварталу 616 кандидатів, з них уклали контракт 586 кандидатів, що складає 86% від планового завдання, - розповів Олег Вінницький. - Такі показники є середніми з-поміж інших областей України. 

            Про виконання місцевих бюджетів розповів присутнім директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

            - Станом на 1 липня поточного року 677 районних бюджетів  виконано з перевиконанням +5%, в загальній сумі 349,5 млн. гривень, - зазначив Микола Копачевський.

            Перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк проінформувала про організацію роботи під час збирання ранньої групи зернових та ріпаку.

            - Станом на сьогодні по всіх категоріях господарств зібрано ранніх зернових культур на площі 4,6 тис. га. (0,8%), – повідомила Валентина Кирилюк. - Намолочено 21,7 тис. тонн при середній урожайності 47,0 ц/га (2015 році 34,1ц/га), в тому числі: озимого ячменю зібрано на площі 4,6 га (9,1%), намолочено 21,6 тонн при урожайності 47,0 ц/га; озимої пшениці зібрано на площі 20 га (0,01%) намолочено 110 тонн при урожайності 55,0 ц/га.

            Стосовно питання ремонту доріг в області доповідав начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Алексєєв. За його словами дорожня галузь Вінниччини цього року обійдеться державному бюджету в 208 млн.372 тис.грн.

            - Станом на 1 липня фактично використано 102 млн. 547 тис.грн, з них понад 16,5 млн. грн витратили на поточний середній ремонт, - зауважив Ігор Алексєєв. – У Вінницькій області вже ліквідовано 295 731 кв. м ямковості. На дорогах державного значення - 219 252 кв. м, а на дорогах місцевого значення – 76 479 кв. м. В межах заходів з організації безпеки дорожнього руху на автошляхах Вінниччини встановлено та замінено 926 одиниць дорожніх знаків.

            В рамках наради також обговорили питання стосовно результатів візиту офіційної делегації Вінницької області до Свентокшиського воєводства Республіки Польща. З цим питанням виступив директор Департаменту міжрегіонального співробітництва та регіонального розвитку  облдержадміністрації Володимир Мережко.

            Також Валерій Коровій акцентував увагу на проведенні заходів з детінізації економіки. Він вкотре наголосив на необхідності системної та послідовної роботи у цьому напрямі задля максимального виходу підприємств на виплату легальних форм заробітної плати. По завершенні - підбив підсумки наради та подякував головам райдержадміністрацій та міським головам за їх роботу.

 

Повернутись Створено: 5 липня 2016 року, 18:37 Переглядів: 904

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація