Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На ремонт доріг цього року Вінниччина витратила понад 16,5 млн. грн Роздрукувати

Анатолій Олійник 5 липня  взяв участь у щомісячній робочій нараді із головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Нараду проведено під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія. Також  були присутні начальники управлінь та департаментів облдержадміністрації.

            В ході засідання обговорили ряд важливих питань. Зокрема, мова йшла про виконання у ІІ-му кварталі плану заходів щодо відбору на військову службу за контрактом. Стосовно цього питання доповідав військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький.

              - Планове завдання на ІІ квартал 2016 року для Вінницької області становило 680 кандидатів. Направлено до військових частин для укладання контракту протягом ІІ кварталу 616 кандидатів, з них уклали контракт 586 кандидатів, що складає 86% від планового завдання, - розповів Олег Вінницький. - Такі показники є середніми з-поміж інших областей України. 

            Про виконання місцевих бюджетів розповів присутнім директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

            - Станом на 1 липня поточного року 677 районних бюджетів  виконано з перевиконанням +5%, в загальній сумі 349,5 млн. гривень, - зазначив Микола Копачевський.

            Перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк проінформувала про організацію роботи під час збирання ранньої групи зернових та ріпаку.

            - Станом на сьогодні по всіх категоріях господарств зібрано ранніх зернових культур на площі 4,6 тис. га. (0,8%), – повідомила Валентина Кирилюк. - Намолочено 21,7 тис. тонн при середній урожайності 47,0 ц/га (2015 році 34,1ц/га), в тому числі: озимого ячменю зібрано на площі 4,6 га (9,1%), намолочено 21,6 тонн при урожайності 47,0 ц/га; озимої пшениці зібрано на площі 20 га (0,01%) намолочено 110 тонн при урожайності 55,0 ц/га.

            Стосовно питання ремонту доріг в області доповідав начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Алексєєв. За його словами дорожня галузь Вінниччини цього року обійдеться державному бюджету в 208 млн.372 тис.грн.

            - Станом на 1 липня фактично використано 102 млн. 547 тис.грн, з них понад 16,5 млн. грн витратили на поточний середній ремонт, - зауважив Ігор Алексєєв. – У Вінницькій області вже ліквідовано 295 731 кв. м ямковості. На дорогах державного значення - 219 252 кв. м, а на дорогах місцевого значення – 76 479 кв. м. В межах заходів з організації безпеки дорожнього руху на автошляхах Вінниччини встановлено та замінено 926 одиниць дорожніх знаків.

            В рамках наради також обговорили питання стосовно результатів візиту офіційної делегації Вінницької області до Свентокшиського воєводства Республіки Польща. З цим питанням виступив директор Департаменту міжрегіонального співробітництва та регіонального розвитку  облдержадміністрації Володимир Мережко.

            Також Валерій Коровій акцентував увагу на проведенні заходів з детінізації економіки. Він вкотре наголосив на необхідності системної та послідовної роботи у цьому напрямі задля максимального виходу підприємств на виплату легальних форм заробітної плати. По завершенні - підбив підсумки наради та подякував головам райдержадміністрацій та міським головам за їх роботу.

 

Повернутись Створено: 5 липня 2016 року, 18:37 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація