26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На ремонт доріг цього року Вінниччина витратила понад 16,5 млн. грн Роздрукувати

Анатолій Олійник 5 липня  взяв участь у щомісячній робочій нараді із головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Нараду проведено під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія. Також  були присутні начальники управлінь та департаментів облдержадміністрації.

            В ході засідання обговорили ряд важливих питань. Зокрема, мова йшла про виконання у ІІ-му кварталі плану заходів щодо відбору на військову службу за контрактом. Стосовно цього питання доповідав військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький.

              - Планове завдання на ІІ квартал 2016 року для Вінницької області становило 680 кандидатів. Направлено до військових частин для укладання контракту протягом ІІ кварталу 616 кандидатів, з них уклали контракт 586 кандидатів, що складає 86% від планового завдання, - розповів Олег Вінницький. - Такі показники є середніми з-поміж інших областей України. 

            Про виконання місцевих бюджетів розповів присутнім директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

            - Станом на 1 липня поточного року 677 районних бюджетів  виконано з перевиконанням +5%, в загальній сумі 349,5 млн. гривень, - зазначив Микола Копачевський.

            Перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк проінформувала про організацію роботи під час збирання ранньої групи зернових та ріпаку.

            - Станом на сьогодні по всіх категоріях господарств зібрано ранніх зернових культур на площі 4,6 тис. га. (0,8%), – повідомила Валентина Кирилюк. - Намолочено 21,7 тис. тонн при середній урожайності 47,0 ц/га (2015 році 34,1ц/га), в тому числі: озимого ячменю зібрано на площі 4,6 га (9,1%), намолочено 21,6 тонн при урожайності 47,0 ц/га; озимої пшениці зібрано на площі 20 га (0,01%) намолочено 110 тонн при урожайності 55,0 ц/га.

            Стосовно питання ремонту доріг в області доповідав начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Алексєєв. За його словами дорожня галузь Вінниччини цього року обійдеться державному бюджету в 208 млн.372 тис.грн.

            - Станом на 1 липня фактично використано 102 млн. 547 тис.грн, з них понад 16,5 млн. грн витратили на поточний середній ремонт, - зауважив Ігор Алексєєв. – У Вінницькій області вже ліквідовано 295 731 кв. м ямковості. На дорогах державного значення - 219 252 кв. м, а на дорогах місцевого значення – 76 479 кв. м. В межах заходів з організації безпеки дорожнього руху на автошляхах Вінниччини встановлено та замінено 926 одиниць дорожніх знаків.

            В рамках наради також обговорили питання стосовно результатів візиту офіційної делегації Вінницької області до Свентокшиського воєводства Республіки Польща. З цим питанням виступив директор Департаменту міжрегіонального співробітництва та регіонального розвитку  облдержадміністрації Володимир Мережко.

            Також Валерій Коровій акцентував увагу на проведенні заходів з детінізації економіки. Він вкотре наголосив на необхідності системної та послідовної роботи у цьому напрямі задля максимального виходу підприємств на виплату легальних форм заробітної плати. По завершенні - підбив підсумки наради та подякував головам райдержадміністрацій та міським головам за їх роботу.

 

Повернутись Створено: 5 липня 2016 року, 18:37 Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація