21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На ремонт та утримання доріг Вінниччини використано 895 мільйонів 203 тисячі гривень Роздрукувати

Питанню якoстi дoрiг тa рoзвитку дoрoжньoї iнфрaструктури в Україні останніми роками приділяється чимала увага.
– Обсяг коштів, які вже виділені на проведення дорожніх робіт в державі, перевищив 20 мільярдів гривень, а протяжність уже відремонтованих шляхів становить понад 750 км, – зазначив депутат обласної Ради Сергій Ткачук.  –Крім того, на ремонт доріг уряд додатково спрямує 15 мільярдів гривень з коштів, отриманих від перевиконання планів надходжень митниці.

Також Сергій Ткачук зауважив, що окрема увага приділятиметься будівництву нових магістралей.

– Один з таких проектів – дорога Львів-Одеса, яка проляже через Хмельницький, Вінницю, Миколаїв та Херсон. Роботи вже розпочато, і за три-чотири роки країна отримає нову магістраль європейської якості сполученням Захід-Південь, – розповів депутат обласної Ради.
– Стосовно ремонту доріг Вінниччини, то, за інформацією Служби автомобільних доріг, у Вінницькій області на 2017 рік Укравтодором доведений план фінансування дорожнього господарства у поточному ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування в сумі 895 млн. 203 тис. грн. З них - 680 млн. 245 тис. спрямовуватиметься на поточний середній ремонт та план із експлуатаційного утримання шляхів у сумі 212,8 млн. грн. Крім того, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 303 від 29.03.2017 року, фінансування трьох об’єктів поточного ремонту здійснюється спільно із місцевими радами, які фінансуватимуть не менш, як 10% від загальної вартості робіт. 
В цілому Вінниччина має 9,5 тис. км загальнодержавних доріг, з яких 7 тис. км - шляхів місцевого значення. До ремонту магістралей загального користування також залучаються кошти з бюджетів міських, районних, селищних та сільських рад, як співфінансування на договірних засадах.

– Таким чином, з початку 2017 року виконано робіт на суму 5,7 мільйонів гривень, – наголосив Сергій Геннадійович.
– На сьогоднішній день у Вінницькій області наймасштабніші ремонтні роботи тривають на автодорогах М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» та Т-02-04 «Південний обхід м. Вінниці».
Додатково очікуване фінансування в сумі 285 млн. грн. заплановано спрямувати на об’єкти по автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», де 6 об’єктів перебувають в стані ремонту. На цьому шляху вже завершено прокладання вирівнюючого шару. Згідно з планом робіт буде ще влаштовано освітлення, зупинкові смуги та водовідведення. Вже розпочато роботи з поточного ремонту на першій ділянці автодороги М-12 протяжністю 2,9 км, що проходить біля с. Якушинці Вінницького району. Вартість робіт на цій ділянці становить 68,9 млн.грн. На відрізку буде прокладено вирівнюючий шар асфальтобетону та верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону. Також на відрізку автодороги змонтують освітлення, замінять бар’єрне огородження, відремонтують існуючі та облаштують нові тротуари. 
На автомобільній дорозі М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» за рахунок грошей державного бюджету завершуються ремонти на трьох об’єктах сумарною протяжністю 9,4 км.

– За рахунок «митних коштів» завершуються роботи на трьох ділянках автодоріг М-21, сумарною протяжністю 13 км, в напрямку сіл Сьомаки, Кацмазів, Попівці, та розпочато роботи на відтинку біля села Каришків протяжністю 4 км, – пояснив Сергій Ткачук. – На автодорозі Т-02-04 «Південний обхід» м. Вінниці протяжністю 3,3 км вже завершено прокладання вирівнюючого шару асфальтобетону, розпочато прокладання верхнього шару, тривають підготовчі роботи з облаштування велодоріжок та освітлення. На ремонт ділянок доріг при в’їзді до Вінниці, а також на проведення ремонтних робіт на автошляхах столиці Поділля цьогоріч з міського бюджету виділено близько 20 мільйонів гривень.
– Як бачимо, капітальні ремонти українських автодоріг активно тривають, і це наочно помітно на прикладі Вінниці та Вінницької області, – сказав депутат обласної Ради Сергій Ткачук.  – Щодо розвитку дорожнього господарства - вже виконано багато роботи, також чимало нових завдань чекає попереду. Головне - не зупинятися на досягнутому та продовжувати розбудовувати область та країну в цілому.

Повернутись Створено: 21 вересня 2017 року, 14:58 Переглядів: 500

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація