Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На ремонт та утримання доріг Вінниччини використано 895 мільйонів 203 тисячі гривень Роздрукувати

Питанню якoстi дoрiг тa рoзвитку дoрoжньoї iнфрaструктури в Україні останніми роками приділяється чимала увага.
– Обсяг коштів, які вже виділені на проведення дорожніх робіт в державі, перевищив 20 мільярдів гривень, а протяжність уже відремонтованих шляхів становить понад 750 км, – зазначив депутат обласної Ради Сергій Ткачук.  –Крім того, на ремонт доріг уряд додатково спрямує 15 мільярдів гривень з коштів, отриманих від перевиконання планів надходжень митниці.

Також Сергій Ткачук зауважив, що окрема увага приділятиметься будівництву нових магістралей.

– Один з таких проектів – дорога Львів-Одеса, яка проляже через Хмельницький, Вінницю, Миколаїв та Херсон. Роботи вже розпочато, і за три-чотири роки країна отримає нову магістраль європейської якості сполученням Захід-Південь, – розповів депутат обласної Ради.
– Стосовно ремонту доріг Вінниччини, то, за інформацією Служби автомобільних доріг, у Вінницькій області на 2017 рік Укравтодором доведений план фінансування дорожнього господарства у поточному ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування в сумі 895 млн. 203 тис. грн. З них - 680 млн. 245 тис. спрямовуватиметься на поточний середній ремонт та план із експлуатаційного утримання шляхів у сумі 212,8 млн. грн. Крім того, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 303 від 29.03.2017 року, фінансування трьох об’єктів поточного ремонту здійснюється спільно із місцевими радами, які фінансуватимуть не менш, як 10% від загальної вартості робіт. 
В цілому Вінниччина має 9,5 тис. км загальнодержавних доріг, з яких 7 тис. км - шляхів місцевого значення. До ремонту магістралей загального користування також залучаються кошти з бюджетів міських, районних, селищних та сільських рад, як співфінансування на договірних засадах.

– Таким чином, з початку 2017 року виконано робіт на суму 5,7 мільйонів гривень, – наголосив Сергій Геннадійович.
– На сьогоднішній день у Вінницькій області наймасштабніші ремонтні роботи тривають на автодорогах М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» та Т-02-04 «Південний обхід м. Вінниці».
Додатково очікуване фінансування в сумі 285 млн. грн. заплановано спрямувати на об’єкти по автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», де 6 об’єктів перебувають в стані ремонту. На цьому шляху вже завершено прокладання вирівнюючого шару. Згідно з планом робіт буде ще влаштовано освітлення, зупинкові смуги та водовідведення. Вже розпочато роботи з поточного ремонту на першій ділянці автодороги М-12 протяжністю 2,9 км, що проходить біля с. Якушинці Вінницького району. Вартість робіт на цій ділянці становить 68,9 млн.грн. На відрізку буде прокладено вирівнюючий шар асфальтобетону та верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону. Також на відрізку автодороги змонтують освітлення, замінять бар’єрне огородження, відремонтують існуючі та облаштують нові тротуари. 
На автомобільній дорозі М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» за рахунок грошей державного бюджету завершуються ремонти на трьох об’єктах сумарною протяжністю 9,4 км.

– За рахунок «митних коштів» завершуються роботи на трьох ділянках автодоріг М-21, сумарною протяжністю 13 км, в напрямку сіл Сьомаки, Кацмазів, Попівці, та розпочато роботи на відтинку біля села Каришків протяжністю 4 км, – пояснив Сергій Ткачук. – На автодорозі Т-02-04 «Південний обхід» м. Вінниці протяжністю 3,3 км вже завершено прокладання вирівнюючого шару асфальтобетону, розпочато прокладання верхнього шару, тривають підготовчі роботи з облаштування велодоріжок та освітлення. На ремонт ділянок доріг при в’їзді до Вінниці, а також на проведення ремонтних робіт на автошляхах столиці Поділля цьогоріч з міського бюджету виділено близько 20 мільйонів гривень.
– Як бачимо, капітальні ремонти українських автодоріг активно тривають, і це наочно помітно на прикладі Вінниці та Вінницької області, – сказав депутат обласної Ради Сергій Ткачук.  – Щодо розвитку дорожнього господарства - вже виконано багато роботи, також чимало нових завдань чекає попереду. Головне - не зупинятися на досягнутому та продовжувати розбудовувати область та країну в цілому.

Повернутись Створено: 21 вересня 2017 року, 14:58 Переглядів: 611

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація