23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На ремонт та утримання доріг Вінниччини використано 895 мільйонів 203 тисячі гривень Роздрукувати

Питанню якoстi дoрiг тa рoзвитку дoрoжньoї iнфрaструктури в Україні останніми роками приділяється чимала увага.
– Обсяг коштів, які вже виділені на проведення дорожніх робіт в державі, перевищив 20 мільярдів гривень, а протяжність уже відремонтованих шляхів становить понад 750 км, – зазначив депутат обласної Ради Сергій Ткачук.  –Крім того, на ремонт доріг уряд додатково спрямує 15 мільярдів гривень з коштів, отриманих від перевиконання планів надходжень митниці.

Також Сергій Ткачук зауважив, що окрема увага приділятиметься будівництву нових магістралей.

– Один з таких проектів – дорога Львів-Одеса, яка проляже через Хмельницький, Вінницю, Миколаїв та Херсон. Роботи вже розпочато, і за три-чотири роки країна отримає нову магістраль європейської якості сполученням Захід-Південь, – розповів депутат обласної Ради.
– Стосовно ремонту доріг Вінниччини, то, за інформацією Служби автомобільних доріг, у Вінницькій області на 2017 рік Укравтодором доведений план фінансування дорожнього господарства у поточному ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування в сумі 895 млн. 203 тис. грн. З них - 680 млн. 245 тис. спрямовуватиметься на поточний середній ремонт та план із експлуатаційного утримання шляхів у сумі 212,8 млн. грн. Крім того, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 303 від 29.03.2017 року, фінансування трьох об’єктів поточного ремонту здійснюється спільно із місцевими радами, які фінансуватимуть не менш, як 10% від загальної вартості робіт. 
В цілому Вінниччина має 9,5 тис. км загальнодержавних доріг, з яких 7 тис. км - шляхів місцевого значення. До ремонту магістралей загального користування також залучаються кошти з бюджетів міських, районних, селищних та сільських рад, як співфінансування на договірних засадах.

– Таким чином, з початку 2017 року виконано робіт на суму 5,7 мільйонів гривень, – наголосив Сергій Геннадійович.
– На сьогоднішній день у Вінницькій області наймасштабніші ремонтні роботи тривають на автодорогах М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» та Т-02-04 «Південний обхід м. Вінниці».
Додатково очікуване фінансування в сумі 285 млн. грн. заплановано спрямувати на об’єкти по автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», де 6 об’єктів перебувають в стані ремонту. На цьому шляху вже завершено прокладання вирівнюючого шару. Згідно з планом робіт буде ще влаштовано освітлення, зупинкові смуги та водовідведення. Вже розпочато роботи з поточного ремонту на першій ділянці автодороги М-12 протяжністю 2,9 км, що проходить біля с. Якушинці Вінницького району. Вартість робіт на цій ділянці становить 68,9 млн.грн. На відрізку буде прокладено вирівнюючий шар асфальтобетону та верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону. Також на відрізку автодороги змонтують освітлення, замінять бар’єрне огородження, відремонтують існуючі та облаштують нові тротуари. 
На автомобільній дорозі М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» за рахунок грошей державного бюджету завершуються ремонти на трьох об’єктах сумарною протяжністю 9,4 км.

– За рахунок «митних коштів» завершуються роботи на трьох ділянках автодоріг М-21, сумарною протяжністю 13 км, в напрямку сіл Сьомаки, Кацмазів, Попівці, та розпочато роботи на відтинку біля села Каришків протяжністю 4 км, – пояснив Сергій Ткачук. – На автодорозі Т-02-04 «Південний обхід» м. Вінниці протяжністю 3,3 км вже завершено прокладання вирівнюючого шару асфальтобетону, розпочато прокладання верхнього шару, тривають підготовчі роботи з облаштування велодоріжок та освітлення. На ремонт ділянок доріг при в’їзді до Вінниці, а також на проведення ремонтних робіт на автошляхах столиці Поділля цьогоріч з міського бюджету виділено близько 20 мільйонів гривень.
– Як бачимо, капітальні ремонти українських автодоріг активно тривають, і це наочно помітно на прикладі Вінниці та Вінницької області, – сказав депутат обласної Ради Сергій Ткачук.  – Щодо розвитку дорожнього господарства - вже виконано багато роботи, також чимало нових завдань чекає попереду. Головне - не зупинятися на досягнутому та продовжувати розбудовувати область та країну в цілому.

Повернутись Створено: 21 вересня 2017 року, 14:58 Переглядів: 476

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація