17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На робочій нараді обговорили низку питань господарського спрямування діяльності обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 4 лютого, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів робочу нараду. Участь у її роботі взяли заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик, голови та заступники голів постійних комісій обласної Ради: Геннадій Мазур, Андрій Ковальов, Андрій Мельник, Ярослав Хребтій, Володимир Крисько, Юрій Яремчук, Володимир Василишен, Олексій Бородій, Микола Віннічук, Валерій Скрипченко. Від виконавчого апарату обласної Ради на засіданні були присутні керуюча справами Тетяна Яременко та начальниця управління юридичного забезпечення Алла Олійник.

Під час проведення наради депутатів ознайомили з розпорядженням голови обласної Ради про створення робочої групи з вивчення питання збільшення обсягів власних надходжень спеціального фонду кошторису підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Анатолій Олійник звернув увагу присутніх голів постійних комісій про розгляд листів на комісіях, які надійшли від Вінницької міської ради. Серед них питання передачі земельної ділянки, що належить Обласному фонду сприяння інвестиціям та будівництву, для розвитку інфраструктури у зв’язку з реконструкцією аеродрому КП «Аеропорт Вінниця».

Окрім того, присутні за засіданні розглянули звернення міської ради щодо створення робочої групи з розгляду питань, пов’язаних із передачею КП «Вінницяоблводоканал» у комунальну власність Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

Після розгляду цих питань на засіданнях постійних комісій обласної Ради прийматимуться рішення відповідно до компетенцій.

 

Стежте за новинами у Теlegram:https://t.me/joinchat/AAAAAETS_1jXbMKUplOeUQ/

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook:

https://www.facebook.com/vinoblrada/

Повернутись Створено: 4 лютого 2020 року, 12:38
Оновлено: 4 лютого 2020 року, 15:21
Переглядів: 580

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація