26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На розгляд конкурсної комісії обласного фонду охорони природного середовища подано 10 заявок Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль взяв участь в засіданні конкурсної комісії обласного фонду охорони природного навколишнього середовища. Нараду проведено під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка.

Присутні також були депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Людмила Головашич, а також представники профільних департаментів облдержадміністрації. 

В ході засідання членами комісії розглянуто пропозиції по природоохоронних заходах, реалізація яких передбачається за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році. Загалом на розгляд подано 10 проектів.

– Ефективність заходів, що вживаються в напрямі покращення екологічної ситуації в області є досить відчутними. Тому, провівши детальний аналіз, визначено, що деякі сільські та селищні ради, проводячи тендери, зекономили значні суми коштів, що складає майже 1 млн. грн., – зазначив Андрій Гижко. – Враховуючи погодні умови, на розгляд комісії винесені пропозиції заходів, які ще можна реалізувати до кінця поточного року.

Проекти на фінансування подали Жмеринський, Калинівський, Немирівський, Шаргородський, Ямпільський райони, м. Могилів-Подільський та м. Хмільник.

Основним спрямуванням проектів є очищення ставків та річок від мулових наносів та благоустрій берегових ліній водойм, придбання контейнерів для вивезення твердих побутових відходів, будівництво каналізаційних мереж, реконструкція відкритого каналу для скиду стічної очищеної води від очисних споруд каналізації КП «Хмільникводоканал», придбання обладнання та машин для збору, транспортування, перероблення відходів лісозаготівельної промисловості для КП «Віноблагроліс».

За підсумком проведеного засідання, членами комісії прийнято рішення підтримати заявлені проекти.

Також в ході засідання Геннадій Мазур подав свої пропозиції стосовно покращення екологічної ситуації.

– 20% екологічного податку зараховується до державного бюджету, тому обласній державній адміністрації, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації необхідно більш тісніше працювати з Міністерством щодо залучення коштів на терени Вінниччини, адже за 2015-2016 роки жодних коштів не надходило на перераховані заклади із спеціального фонду державного бюджету, – зауважив Геннадій Федорович. – Це є проблемою, яку треба виправляти, плідно працюючи над нею. 

 

Повернутись Створено: 3 листопада 2017 року, 10:55 Переглядів: 549

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація