Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На розширеному засіданні постійної комісії обговорювали порядок призначення та звільнення керівників комунальних закладів Роздрукувати

29 липня 2014 року у приміщенні обласної Ради  відбулось розширене засідання постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією,охорони прав і свобод громадян. Комісія розглянула питання про порядок призначення та звільнення керівників об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст області.

В зібранні  взяли участь: голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради — керуючий справами Степан Нешик, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій, начальник      юридичного      відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник керуючого справами – начальник відділу      організаційного      забезпечення діяльності Ради  та  зв'язків  з  органами місцевого самоврядування Олег Романець, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Микола Форманюк.

Приводом для скликання комісії став адміністративний позов депутата обласної Ради Івана Лєти  до Вінницького окружного адміністративного суду про визнання  протиправним рішення   Вінницької обласної Ради. Цей депутат вважає, що пункт 5 рішення Вінницької обласної Ради від 22 лютого 2014 року "Про суспільно-політичну ситуацію в Україні" про доручення голові обласної Ради призначати та звільняти керівників об'єктів спільної власності територіальних громад області є протиправним, суперечить Конституції України та Закону "Про місцеве самоврядування в Україні", хоч, за словами голови  постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян Віталія Мрачковського, Іван Лєта голосував за прийняття цього рішення та був його співрозробником.

Після надання інформації  начальником      юридичного      відділу виконавчого апарату обласної Ради, озвучили своє бачення питання порядку денного члени комісії та запрошені.

Вислухавши пропозиції та зауваження, комісія, зокрема, рекомендувала голові обласної Ради Сергію Свитку  створити робочу групу для розробки Положення про порядок призначення та звільнення обласною Радою керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. В цей же день голова обласної Ради підписав відповідне розпорядження, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 29 липня 2014 року, 20:25 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація