5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На самоізоляції карантину знаходиться 1880 громадян, з них 1624 особи, які прибули з-за кордону Роздрукувати

Станом на сьогодні, 6 квітня, на самоізоляції карантину знаходиться вже 1880 громадян. За останню добу на облік було поставлено 26 громадян. Із загальної кількості осіб на самоізоляції, 1624 особи, які прибули з-за кордону.

Наразі в області складено 168 адміністративних протоколів за правопорушення, пов’язані з порушенням правил карантину. Протягом останньої доби зафіксовано одне правопорушення в частині недотримання особистих зобов’язань із самоізоляції.

Для посилення публічної безпеки і порядку на території Вінницької області функціонує 55 контрольно-пропускних пунктів, з них санітарно-карантинних – 11.

Національна поліція посилює свою присутність і фактично у м. Вінниця працює 34 мобільних патрулі, по області їх – 145. Кількість піших патрулів постійно зростає, нині у  Вінниці їх 30, а по області – 74.  338 працівників Головного управління національної поліції протягом доби були залучені до охорони публічного порядку на об’єктах відпочинку – у парках і скверах.

Відбувається щоденна масова дезінфекція вулиць та громадських місць, а всі карантинні заходи здійснюються задля безпеки жителів Вінниччини.

Повернутись Створено: 6 квітня 2020 року, 14:14 Переглядів: 210

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація