5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На санітарно-карантинних пунктах Вінниччини виявлятимуть водіїв і пасажирів з ознаками респіраторного захворювання Роздрукувати

Санітарно-карантинні пункти виявлятимуть водіїв і пасажирів з ознаками респіраторного захворювання та прийматимуть рішення про госпіталізацію або самоізоляцію.

Обласний оперативний штаб з надзвичайних ситуацій під головуванням  першого заступника голови облдержадміністрації  Сергія Здітовецького запровадив низку першочергових карантинних заходів.

  • Ми створили на території області та навколо обласного центру санітарно-карантинні пункти, з метою запобігання занесенню і поширенню на території області коронавірусної хвороби, – зазначив керівник обласного штабу. –Також зобов’язали відповідальних працівників, в ході опитування осіб, які в’їжджають на територію області, або виїжджають з неї, здіснювати температурний скринінг  та проводити візуальний огляд тих, хто перебуває в транспортному засобів.

Посадовець пояснив, що у випадку виявлення  на санітарно-карантинному пункті осіб з температурою 38°С та вище, уповноважена особа  має вивести таку людину із загального  транспортного потоку. На місці викликається швидка медична допомога і приймається рішення про госпіталізацію.

Якщо у транспортному засобі перебувають інші люди, то в такому випадку вони заповнюють інформовану згоду на проведення протиепідемічних або профілактичних заходів. Такі особи  повинні слідувати до постійного місця проживання та дотримуватись вимог самоізоляції.

Повернутись Створено: 31 березня 2020 року, 17:28 Переглядів: 537

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація