5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На селекторній нараді говорили про забезпечення прав дітей на освіту та їхній соціальний захист Роздрукувати

Сьогодні, 23 квітня, під головуванням т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомири Мандзій та Міністра соціальної політики України Марини Лазебної відбулась селекторна нарада з питань забезпечення прав дітей на освіту та соціальний захист, які через епідемію COVID-19 повернулися в сім’ї із закладів освіти, соціального захисту з цілодобовим проживанням.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації станом на 23 квітня поточного року в 7 інтернатних закладах обласного підпорядкування з цілодобовим перебуванням знаходиться 102 дитини, з них 80 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З метою попередження розповсюдження респіраторної хвороби COVID-19 в усіх інтернатних закладах розроблено алгоритм дій працівників закладу, який висвітлено на офіційних веб-сайтах, розміщено в інформаційних куточках та на вхідних дверях закладів.

Дистанційне навчання для учнів шкіл-інтернатів обласного підпорядкування здійснюється через  соціальні мережі Viber, Telegram, Google-сайти: Classroom, https://sites.google.com/view/disted, https://www.ed-era.com/zno/;https://bbb.pmg17.vn.ua; https://disted.edu.vn.ua, хмарне освітнє середовище на базі Office 365.

Надано допомогу щодо забезпечення базових потреб 65 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та виховуються у 26 сім’ях, 17 прийомних сім’ях, 1 дитячому будинку сімейного типу, 155 сім’ях опікунів, піклувальників службами у справах дітей Вінницької міської ради, Липовецької, Тиврівської районних державних адміністрацій. Цій категорії сімей було надано допомогу у вигляді продуктових наборів у кількості більше 200 одиниць.

Особливої уваги в умовах запровадження карантину потребують діти, які повернулися до сімей із закладів інституційного догляду та виховання дітей. Саме тому службами у справах дітей області здійснюється постійний моніторинг щодо забезпечення прав такої категорії дітей. Наразі таким моніторингом охоплено 1285 дітей, а всього із закладів освіти до родин повернулося 1982 дитини.

На цей час в обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 64 дітей-вихованців, за якими здійснюється цілодобовий догляд.

За інформацією прокуратури області, порушені кримінальні провадження проти 11 об’єднаних територіальних громад, в яких не створені служби у справах дітей.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 23 квітня 2020 року, 16:44 Переглядів: 186

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація