23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На селекторній нараді обговорили питання оподаткувння аграрних підприємств області Роздрукувати

19 січня під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослава Краснопольського відбулася селекторна нарада. В нараді взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, директор Департаменту АПК облдежадміністрації Микола Неїлик, голова обласної ради сільгоспвиробників Микола Панасюк. На засіданні обговорювалося питання внесених змін до Податкового кодексу України в частині спецрежимів АПК, які почали діяти з 1 січня 2016 року.

Директор Департаменту АПК Микола Неїлик зазначив, що зміни до Податкового кодексу призведуть до погіршення фінансового стану аграрних підприємств. Збільшиться навантаження зі сплати єдиного податку в 1,8 рази, витрати на оренду землі в 1,2 рази. Разом з тим, зростуть витрати на проведення комплексу сільськогосподарських робіт. За попередніми підруханками, витрати на проведення весняно-польових робіт у 2016 році зростуть на 23 відсотки.

Велике занепокоєння серед бухгалтерів сільгосппідприємств викликає те, що на сьогодні фактично немає роз’яснень фіскальної служби щодо поділу податкового кредиту між напрямами адміністрування ПДВ.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур зазначив, що мізерна державна підтримка, яка передбачена для аграріїв у 2016 році, відміна пільгової системи оподаткування можуть призвести до скорочення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції та зниження конкуретної здатності аграного сектора на світовому ринку.

Людмила Щербаківська підкреслила, що з метою зняття соціальної напруги, необхідно внести зміни в діюче законодавство і залишити пільговий режим оподаткування для аграріїв, який діяв впродовж 2015 року.

Повернутись Створено: 19 січня 2016 року, 16:02 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація