Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На селекторній нараді обговорили питання оподаткувння аграрних підприємств області Роздрукувати

19 січня під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослава Краснопольського відбулася селекторна нарада. В нараді взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, директор Департаменту АПК облдежадміністрації Микола Неїлик, голова обласної ради сільгоспвиробників Микола Панасюк. На засіданні обговорювалося питання внесених змін до Податкового кодексу України в частині спецрежимів АПК, які почали діяти з 1 січня 2016 року.

Директор Департаменту АПК Микола Неїлик зазначив, що зміни до Податкового кодексу призведуть до погіршення фінансового стану аграрних підприємств. Збільшиться навантаження зі сплати єдиного податку в 1,8 рази, витрати на оренду землі в 1,2 рази. Разом з тим, зростуть витрати на проведення комплексу сільськогосподарських робіт. За попередніми підруханками, витрати на проведення весняно-польових робіт у 2016 році зростуть на 23 відсотки.

Велике занепокоєння серед бухгалтерів сільгосппідприємств викликає те, що на сьогодні фактично немає роз’яснень фіскальної служби щодо поділу податкового кредиту між напрямами адміністрування ПДВ.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур зазначив, що мізерна державна підтримка, яка передбачена для аграріїв у 2016 році, відміна пільгової системи оподаткування можуть призвести до скорочення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції та зниження конкуретної здатності аграного сектора на світовому ринку.

Людмила Щербаківська підкреслила, що з метою зняття соціальної напруги, необхідно внести зміни в діюче законодавство і залишити пільговий режим оподаткування для аграріїв, який діяв впродовж 2015 року.

Повернутись Створено: 19 січня 2016 року, 16:02 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація