Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На серпневій конференції освітяни області говорили про нову українську школу Роздрукувати

29 серпня відбулась серпнева конференція працівників освіти, на якій підсумували розвиток освіти області у 2016-2017 навчальному році та визначили завдання на 2017-2018 рік. Участь у підсумковій конференції взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, державний секретар Міністерства науки і освіти України Павло Полянський, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов, голови райдержадміністрацій, керівники органів управління освіти, закладів освіти обласного підпорядкування, директори інтернатних закладів, вищих навчальних закладів.

Перед присутніми з доповіддю виступив заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, який підбив підсумки розвитку освіти області у 2016–2017 році та озвучив основні завдання на 2017- 2018 навчальний рік.

Ректор Вінницького Національного технічного університету Володимир Грабко, заступник директора з навчально-виробничої роботи Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці Дмитро Ніколін, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівки Світлана Гетьман, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов у своїх доповідях зупинились на основних акцентах формування нової української школи,  створення опорних шкіл, прийняття нового Закону України «Про освіту».

– На сьогоднішній день в повноваженнях і функціях об’єднаних територіальних громад приймати рішення, в першу чергу, в сфері освіти, – зазначив у своєму виступі голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Я сподіваюсь, що ми, депутати обласної Ради, будемо разом з вами робити спільну справу, пов’язану з формуванням майбутнього покоління, допомагати у вирішенні нагальних питань формування нової української освіти.

Після вітальних виступів, прийняття проекту рішення і резолюції серпневої конференції, державний секретар Міністерства освіти і науки України Павло Полянський, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили нагрудні знаки «Відмінник освіти», відомчі відзнаки Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради найкращим освітянам області.

Наразі на Вінниччині функціонує 799 дошкільних навчальних закладів, де здобувають освіту понад 56 тисяч дітей. Створено 9 опорних шкіл та 22 філії. Зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року проведено для 8 тисяч 963 осіб, з них видано 10 сертифікатів з 200 балами. Випускниками вищих навчальних закладів стало 16 тисяч осіб. В університетах області навчалось  2 тисячі 385 іноземців з 83 країн світу. До вищих навчальних закладів, коледжів і технікумів було подано більше 60 тисяч заяв. Інклюзивне навчання планується здійснювати у 115 загальноосвітніх та 21 дошкільному навчальному закладах. З початку року  на потреби  освіти  виділено 1875,9 мільйонів гривень, що становить 57,7 % до річних призначень, залучено понад 59,9 мільйонів гривень позабюджетних коштів.

Повернутись Створено: 29 серпня 2017 року, 14:53 Переглядів: 1171

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація