26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На серпневій конференції освітяни області говорили про нову українську школу Роздрукувати

29 серпня відбулась серпнева конференція працівників освіти, на якій підсумували розвиток освіти області у 2016-2017 навчальному році та визначили завдання на 2017-2018 рік. Участь у підсумковій конференції взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, державний секретар Міністерства науки і освіти України Павло Полянський, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов, голови райдержадміністрацій, керівники органів управління освіти, закладів освіти обласного підпорядкування, директори інтернатних закладів, вищих навчальних закладів.

Перед присутніми з доповіддю виступив заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, який підбив підсумки розвитку освіти області у 2016–2017 році та озвучив основні завдання на 2017- 2018 навчальний рік.

Ректор Вінницького Національного технічного університету Володимир Грабко, заступник директора з навчально-виробничої роботи Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці Дмитро Ніколін, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівки Світлана Гетьман, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов у своїх доповідях зупинились на основних акцентах формування нової української школи,  створення опорних шкіл, прийняття нового Закону України «Про освіту».

– На сьогоднішній день в повноваженнях і функціях об’єднаних територіальних громад приймати рішення, в першу чергу, в сфері освіти, – зазначив у своєму виступі голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Я сподіваюсь, що ми, депутати обласної Ради, будемо разом з вами робити спільну справу, пов’язану з формуванням майбутнього покоління, допомагати у вирішенні нагальних питань формування нової української освіти.

Після вітальних виступів, прийняття проекту рішення і резолюції серпневої конференції, державний секретар Міністерства освіти і науки України Павло Полянський, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили нагрудні знаки «Відмінник освіти», відомчі відзнаки Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради найкращим освітянам області.

Наразі на Вінниччині функціонує 799 дошкільних навчальних закладів, де здобувають освіту понад 56 тисяч дітей. Створено 9 опорних шкіл та 22 філії. Зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року проведено для 8 тисяч 963 осіб, з них видано 10 сертифікатів з 200 балами. Випускниками вищих навчальних закладів стало 16 тисяч осіб. В університетах області навчалось  2 тисячі 385 іноземців з 83 країн світу. До вищих навчальних закладів, коледжів і технікумів було подано більше 60 тисяч заяв. Інклюзивне навчання планується здійснювати у 115 загальноосвітніх та 21 дошкільному навчальному закладах. З початку року  на потреби  освіти  виділено 1875,9 мільйонів гривень, що становить 57,7 % до річних призначень, залучено понад 59,9 мільйонів гривень позабюджетних коштів.

Повернутись Створено: 29 серпня 2017 року, 14:53 Переглядів: 1128

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація