Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 23 квітня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 8 сесії. Сесія відбудеться у п’ятницю, 23 квітня 2021 року, початок - о 10:00. Депутати розглянуть 31 питання порядку денного. Зокрема, на розгляд сесії буде представлено низку кадрових, майнових та організаційних питань. Депутати ознайомлять ....

  • «Створюємо ліси разом»: керівники області долучилися до створення лісів майбутнього

    На території Вінницької області державними лісогосподарськими та лісомисливськими підприємствами проводиться Акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». 10 квітня до створення лісів майбутнього долучилися голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступники та голова обласної державної адмін ....

  • В обласній дитячій лікарні розгорнуть стаціонарні паліативні ліжка

    Під час 7 чергової сесії Вінницька обласна Рада внесла зміни до статуту обласної дитячої клінічної лікарні. Зміни були внесені в частині мети та предмету діяльності лікарні. Оновлений Статут розширює повноваження медзакладу. Тепер тут зможуть надавати послуги не тільки третинної високоспеціалізованої допомоги, а й вторинної, до якої віднесено п ....

На сесії депутати обласної Ради внесли зміни до Регламенту Роздрукувати

На черговій сесії 19 березня депутати обласної Ради підтримали зміни до Регламенту Вінницької обласної Ради 8 скликання.

Зокрема, пропоновані зміни передбачають, що на сесійних засіданнях особисте голосування депутатами триватиме протягом 8 секунд замість 10, як було раніше. Змінено час для доповідей, співдоповідей та інформацій на сесіях. Доповнено статтю 19 Регламенту щодо голосування проєкту рішень одночасно за основу і в цілому – якщо не надійшло жодного заперечення від депутатів.
Зміни до Регламенту також передбачають супровід управліннями виконавчого апарату обласної Ради роботи постійних комісій, а також попередній аналіз поданих проєктів рішень та підготовку висновків щодо них. Це визначено у доповненні до статті 15 Регламенту.

Також змінами до Регламенту приведені у відповідність до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» кількість помічників, які можуть мати депутати обласної ради. У законі передбачено, що їх може бути до п’яти.
Голова постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики Олена Мілієнко пояснила, чому є необхідність внесення змін до регламенту.

– У структурі апарату ради були внесені зміни по назві структурних підрозділів, відповідно до цього, потрібно внести зміни у Регламент і назвати так, якою є структура ради, – зокрема пояснила Олена Мілієнко. – Щодо питання голосування «за основу і в цілому», бачимо, що рада працює ефективно, більшість питань уже вносяться на розгляд сесії у такому варіанті, який влаштовує усіх після розгляду комісії. Так, були слушні зауваження щодо того, що має бути запитання, чи усі погоджуєтеся «за основу і в цілому». Тому вважаю, що нам усі ці моменти потрібно врахувати, привести у відповідність і внести відповідні зміни до Регламенту. На комісії у нас були зауваження, вони прийняті.

Депутати підтримали зміни до Регламенту. Як зазначила голова постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, проголосовані зміни до Регламенту дозволять депутатам працювати більш ефективно.

– Зміни вносили з метою удосконалення і покращення роботи обласної Ради, – зазначила Олена Мілієнко.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 19 березня 2021 року, 11:12 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація