Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На сесії депутати проголосували за призначення чотирьох керівників комунальних установ Роздрукувати

Під час проведення 12-ї позачергової сесії 7-го скликання депутатами було прийнято низку кадрових питань. Зокрема, на посаду головного лікаря комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування» призначено Олександра Петровича Євтушка, з яким уклали контракт до 20 вересня 2021 року. На посаду начальника комунального підприємства «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації» призначено Леоніда Івановича Загоруйка -  конракт укладено на три роки. На посаду начальника комунального підприємства «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» також на три роки призначено Андрія Юрійовича Мельника.

Крім цих питань, депутати проголосували і за переукладання контракту із головним лікарем Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» Олександром Петровичом Служивим на термін з 2 грудня 2016 року по 30 листопада 2021 року.

Також депутати прийняли рішення про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Вищого навчального закладу «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича».

Варто зазначити, що під час засідання президії два питання стосовно переукладання контракту із начальником комунального підприємства «Барське районне бюро технічної інвентаризації» Геннадієм Анатолієвичем Мельником та начальником комунального підприємства «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації» Оленою Леонідівною Лаппою депутати не підтримали.

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 17:21 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація