23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На сесії депутати проголосували за призначення чотирьох керівників комунальних установ Роздрукувати

Під час проведення 12-ї позачергової сесії 7-го скликання депутатами було прийнято низку кадрових питань. Зокрема, на посаду головного лікаря комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування» призначено Олександра Петровича Євтушка, з яким уклали контракт до 20 вересня 2021 року. На посаду начальника комунального підприємства «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації» призначено Леоніда Івановича Загоруйка -  конракт укладено на три роки. На посаду начальника комунального підприємства «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» також на три роки призначено Андрія Юрійовича Мельника.

Крім цих питань, депутати проголосували і за переукладання контракту із головним лікарем Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» Олександром Петровичом Служивим на термін з 2 грудня 2016 року по 30 листопада 2021 року.

Також депутати прийняли рішення про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Вищого навчального закладу «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича».

Варто зазначити, що під час засідання президії два питання стосовно переукладання контракту із начальником комунального підприємства «Барське районне бюро технічної інвентаризації» Геннадієм Анатолієвичем Мельником та начальником комунального підприємства «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації» Оленою Леонідівною Лаппою депутати не підтримали.

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 17:21 Переглядів: 731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація