21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

На сесії обласної Ради розглянуть звернення щодо скасування абонентської плати за транспортування газу Роздрукувати

12 лютого під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Участь у зібранні взяли депутат обласної Ради Андрій Вигонюк, заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату Алла Олійник, керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації.

Голова постійної комісії Геннадій Мазур ініціював звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо скасування абонентської плати за транспортування газу.

– Життя у переважної більшості населення України – важке, у людей не вистачає коштів на харчування, ліки та сплату комунальних послуг. Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо встановлення абонентської плати за транспортування газу призведе до негативних соціальних наслідків для українського народу, – зазначив Геннадій Мазур.

Окрім того, Геннадій Мазур подав на розгляд комісії проєкт рішення «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання пенсійного забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування». Депутати підтримали два звернення та рекомендували голові обласної Ради внести їх на розгляд сесії.

Директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко поінформував про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2019 рік. Програма забезпечила реалізацію  спільних дій органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади щодо здійснення державної політики регіонального розвитку. Також директор департаменту ознайомив присутніх зі Стратегією збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року. Він повідомив про нові завдання та виклики, які постали перед областю і суттєво впливатимуть на розвиток регіону.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський представив проєкт розпорядження про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік. У рамках цього розпорядження погоджено співфінансування з обласного бюджету семи інвестиційних проєктів, що реалізуються коштом державного фонду регіонального розвитку на загальну суму понад 7,6 млн грн. Серед об’єктів: обласна лікарня імені М. І. Пирогова; нежитлові приміщення універсальної концертної зали будівлі по вул. Театральній, 15; пам’ятка архітектури та містобудування місцевого значення 1912 року по вул. Грушевського, 2; будівля комунальної організації «Спорткомплекс «Здоров’я»; стадіон на території Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу; хіміотерапевтичний корпус Подільського регіонального центру онкології; спальний корпус Хмільницької обласної фізіотерапевтичної лікарні.

З протоколом та висновками 137-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 12 лютого 2020 року, 16:06 Переглядів: 1341

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація