Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На сесії розглянули низку депутатських звернень Роздрукувати

Після розгляду змін до рішення 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 221 «Про обласний бюджет на 2017 рік» депутати обласної Ради розглянули та погодили клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до «Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок» в державних лісогосподарських та лісопромислових підприємствах Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Також рішенням 25 позачергової сесії комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго» надано дозвіл на створення дочірнього підприємства.

Схвалено звернення депутатів обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України щодо врегулювання питання здобуття професійно-технічної та вищої освіти учасниками бойових дій на заочній формі навчання.

Крім того, депутати відмовили в наданні погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі, дослідно-промислової розробки Русавської-3 ділянки пісковиків.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур запропонував включити до порядку денного низку депутатських звернень до Прем’єр-Міністра України, голови Верховної Ради України, голови облдержадміністрації. Серед них – ініціювання розробки та прийняття державної довгострокової програми збереження якості й підвищення родючості ґрунтів України, про встановлення ставок рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів. Крім того, розглянуто звернення щодо збільшення призначень у Державному бюджеті України на фінансування бюджетних програм, які стосуються відшкодування шкоди, завданої громадянам незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, їхніх посадових і службових осіб, виконання рішень суду, що гарантовані державою. Більшістю голосів чотири звернення депутата обласної Ради  Геннадія Мазура підтримані.

У питанні «Різне» розглянули звернення та заяви. Депутат обласної Ради Вадим Соляник зачитав звернення до керівництва країни щодо прискорення створення антикорупційних судів. Голова постійної комісії свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Тетяна Редько зачитала звернення на захист інтернет-видання «Власно.info». В обговоренні взяли участь Олександр Масленніков, Юрій Яремчук, Леонід Галушко.

Таким чином, депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з 12 питань порядку денного пленарного засідання позачергової 25 сесії обласної Ради 7 скликання.

 

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2017 року, 12:24 Переглядів: 592

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація