26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На сесії розглянули низку депутатських звернень Роздрукувати

Після розгляду змін до рішення 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 221 «Про обласний бюджет на 2017 рік» депутати обласної Ради розглянули та погодили клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до «Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок» в державних лісогосподарських та лісопромислових підприємствах Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Також рішенням 25 позачергової сесії комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго» надано дозвіл на створення дочірнього підприємства.

Схвалено звернення депутатів обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України щодо врегулювання питання здобуття професійно-технічної та вищої освіти учасниками бойових дій на заочній формі навчання.

Крім того, депутати відмовили в наданні погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі, дослідно-промислової розробки Русавської-3 ділянки пісковиків.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур запропонував включити до порядку денного низку депутатських звернень до Прем’єр-Міністра України, голови Верховної Ради України, голови облдержадміністрації. Серед них – ініціювання розробки та прийняття державної довгострокової програми збереження якості й підвищення родючості ґрунтів України, про встановлення ставок рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів. Крім того, розглянуто звернення щодо збільшення призначень у Державному бюджеті України на фінансування бюджетних програм, які стосуються відшкодування шкоди, завданої громадянам незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, їхніх посадових і службових осіб, виконання рішень суду, що гарантовані державою. Більшістю голосів чотири звернення депутата обласної Ради  Геннадія Мазура підтримані.

У питанні «Різне» розглянули звернення та заяви. Депутат обласної Ради Вадим Соляник зачитав звернення до керівництва країни щодо прискорення створення антикорупційних судів. Голова постійної комісії свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Тетяна Редько зачитала звернення на захист інтернет-видання «Власно.info». В обговоренні взяли участь Олександр Масленніков, Юрій Яремчук, Леонід Галушко.

Таким чином, депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з 12 питань порядку денного пленарного засідання позачергової 25 сесії обласної Ради 7 скликання.

 

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2017 року, 12:24 Переглядів: 557

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація