23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На сесіях обласної Ради відмовляться від паперових документів Роздрукувати

2 жовтня під головуванням голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось засідання робочої групи щодо розробки програмного забезпечення для проведення пленарних засідань з урахуванням сучасних електронних технологій та формування бази даних проектів рішень, які виносяться на розгляд  пленарних засідань обласної Ради.  

У її роботі взяли участь заступники голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, керуючий справами Тетяна Яременко та начальники управлінь виконавчого апарату обласної Ради.

В ході обговорення прозвучали пропозиції про внесення змін до «Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018-2022 роки» та «Регіональної програми інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2016-2018 роки».

Для вирішення питання залучать керівника організації, яка займається обслуговуванням телекомунікаційних мереж обласної Ради. Наступне засідання відбудеться 11 жовтня.

 

Повернутись Створено: 2 жовтня 2018 року, 16:53 Переглядів: 635

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація