9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Шаргородщині успішно залучають позабюджетні кошти для потреб освітньої галузі Роздрукувати

21 січня 2014 року  перед обласною владою та громадою про виконання Плану заходів щодо виконання соціально-економічного розвитку району в 2013 році звітував голова Шаргородської райдержадміністрації Микола Слободянюк.

Як зазначив голова райдержадміністрації, основним пріоритетом  діяльності у 2013 році був розвиток охорони здоров’я. Працюючи над удосконаленням медичної галузі, вдалось здійснити те, що не вирішувалось десятиліттями.

Протягом року відремонтовано Шаргородське відділення загальної практики сімейної медицини, 9 амбулаторій та 32 ФАПи. Заклади первинної ланки охорони здоров'я району отримали медичне обладнання на суму понад 2,5 млн. грн..

Відзначився Шаргородський район позитивами і в агропромисловому комплексі. В районі працює 150 сільськогосподарських підприємств, у яких в обробітку знаходиться 49,5 тис. га ріллі. Для аграрної галузі минулий рік був в цілому успішний. Всіма категоріями господарств зібрано зернових культур 160,5 тис. тонн.

Територіальними громадами району укладено 187 угод про соціальне партнерство(100%). Річне поступлення коштів по укладеним угодам – 2 млн 137,5 тис. грн. Розмір соціального внеску з одного гектара 47 грн. Використано коштів по укладеним угодам 1 млн.332,13 тис. грн. Виконання договірних зобов’язань на сьогоднішній день складає 62,3%.

Також була  відмічена успішна робота по залученню позабюджетних коштів для потреб освітньої галузі.  На проведення ремонтів закладів освіти району, використано 3 млн. 823 тис. грн., із яких понад 3 млн. 44 тис. грн.,  або майже 95% - позабюджетні кошти.

Розширюється та зміцнюється навчально-матеріальна база закладів освітніх установ. Фактично завершено роботу по облаштуванню внутрішніми вбиральнями загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

В цілому на виконання робіт по всіх галузях використано кошти в сумі понад 16 млн. грн., у тому числі 9 млн. 140 тис. грн. це позабюджетні кошти.

Планові завдання щодо виконання доручення голови облдержадміністрації Івана  Мовчана  перевиконано по всіх галузях.

Загалом, за підсумками діяльності у 2013 році Шарогородський  район отримав високі оцінки від обласного керівництва в усіх галузях господарювання.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував присутнім за ту  велику роботу проведену в районі для  забезпечення комплексного та збалансованого розвитку територій та  акцентував увагу присутніх на  проведенні у лютому-квітні у кожній громаді загальних зборів громадян, активізації  місцевих стратегій розвитку територій до 2020 року та залучення позабюджетних коштів на розвиток. 

Повернутись Створено: 22 січня 2014 року, 14:42 Переглядів: 1030

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація