26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Шаргородщині успішно залучають позабюджетні кошти для потреб освітньої галузі Роздрукувати

21 січня 2014 року  перед обласною владою та громадою про виконання Плану заходів щодо виконання соціально-економічного розвитку району в 2013 році звітував голова Шаргородської райдержадміністрації Микола Слободянюк.

Як зазначив голова райдержадміністрації, основним пріоритетом  діяльності у 2013 році був розвиток охорони здоров’я. Працюючи над удосконаленням медичної галузі, вдалось здійснити те, що не вирішувалось десятиліттями.

Протягом року відремонтовано Шаргородське відділення загальної практики сімейної медицини, 9 амбулаторій та 32 ФАПи. Заклади первинної ланки охорони здоров'я району отримали медичне обладнання на суму понад 2,5 млн. грн..

Відзначився Шаргородський район позитивами і в агропромисловому комплексі. В районі працює 150 сільськогосподарських підприємств, у яких в обробітку знаходиться 49,5 тис. га ріллі. Для аграрної галузі минулий рік був в цілому успішний. Всіма категоріями господарств зібрано зернових культур 160,5 тис. тонн.

Територіальними громадами району укладено 187 угод про соціальне партнерство(100%). Річне поступлення коштів по укладеним угодам – 2 млн 137,5 тис. грн. Розмір соціального внеску з одного гектара 47 грн. Використано коштів по укладеним угодам 1 млн.332,13 тис. грн. Виконання договірних зобов’язань на сьогоднішній день складає 62,3%.

Також була  відмічена успішна робота по залученню позабюджетних коштів для потреб освітньої галузі.  На проведення ремонтів закладів освіти району, використано 3 млн. 823 тис. грн., із яких понад 3 млн. 44 тис. грн.,  або майже 95% - позабюджетні кошти.

Розширюється та зміцнюється навчально-матеріальна база закладів освітніх установ. Фактично завершено роботу по облаштуванню внутрішніми вбиральнями загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

В цілому на виконання робіт по всіх галузях використано кошти в сумі понад 16 млн. грн., у тому числі 9 млн. 140 тис. грн. це позабюджетні кошти.

Планові завдання щодо виконання доручення голови облдержадміністрації Івана  Мовчана  перевиконано по всіх галузях.

Загалом, за підсумками діяльності у 2013 році Шарогородський  район отримав високі оцінки від обласного керівництва в усіх галузях господарювання.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував присутнім за ту  велику роботу проведену в районі для  забезпечення комплексного та збалансованого розвитку територій та  акцентував увагу присутніх на  проведенні у лютому-квітні у кожній громаді загальних зборів громадян, активізації  місцевих стратегій розвитку територій до 2020 року та залучення позабюджетних коштів на розвиток. 

Повернутись Створено: 22 січня 2014 року, 14:42 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація