9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На схід відправили черговий гуманітарний вантаж з Вінниччини Роздрукувати

6 лютого із Вінниці відправили черговий гуманітарний вантаж для наших військових у зону АТО. З початку року це вже другий подібний вантаж.
Вінничани передали на схід теплий одяг, засоби гігієни, продукти харчування,  фрукти, овочі. Крім того, у рамках волонтерського проекту «Мольфар» на схід  передали борщові набори та 150 кілограмів вареників.
З вантажем на передову вирушили волонтери Андрій Нечепорук та Олександр Кривак.
Гостинці для бійців доставлять  в найгарячіші точки - в Шахту Бутовку, Опитне, Піски.
До формування таких посилок постійно долучаються підприємці, школярі, громадські та волонтерські організації,  а також облдержадміністрація та обласна Рада. Окремі їхні управління та підрозділи  щомісячно перераховують 5-10% від своєї зарплати на допомогу бійцям, купують необхідні речі. 

Цього разу  у збиранні майже трьох тонн гуманітарного вантажу активну участь узяли управління   спільної   комунальної    власності територіальних  громад  області (Федоришин В.С.), комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти» (Дровозюк С.І), Вінницьке обласне спеціалізоване лісогосподарське підприємство “Віноблагроліс” (Іванець А.В.), обласне комунальне підприємство «Автобаза обласної Ради» (Сірак А.С.), помічник голови обласної Ради, учасник АТО Хитрич В.В. 

Традиційно пальне для вантажівки забезпечили облдержадміністрація та обласна Рада.

Повернутись Створено: 8 лютого 2016 року, 11:03 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація