23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На схід відправили черговий гуманітарний вантаж з Вінниччини Роздрукувати

6 лютого із Вінниці відправили черговий гуманітарний вантаж для наших військових у зону АТО. З початку року це вже другий подібний вантаж.
Вінничани передали на схід теплий одяг, засоби гігієни, продукти харчування,  фрукти, овочі. Крім того, у рамках волонтерського проекту «Мольфар» на схід  передали борщові набори та 150 кілограмів вареників.
З вантажем на передову вирушили волонтери Андрій Нечепорук та Олександр Кривак.
Гостинці для бійців доставлять  в найгарячіші точки - в Шахту Бутовку, Опитне, Піски.
До формування таких посилок постійно долучаються підприємці, школярі, громадські та волонтерські організації,  а також облдержадміністрація та обласна Рада. Окремі їхні управління та підрозділи  щомісячно перераховують 5-10% від своєї зарплати на допомогу бійцям, купують необхідні речі. 

Цього разу  у збиранні майже трьох тонн гуманітарного вантажу активну участь узяли управління   спільної   комунальної    власності територіальних  громад  області (Федоришин В.С.), комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти» (Дровозюк С.І), Вінницьке обласне спеціалізоване лісогосподарське підприємство “Віноблагроліс” (Іванець А.В.), обласне комунальне підприємство «Автобаза обласної Ради» (Сірак А.С.), помічник голови обласної Ради, учасник АТО Хитрич В.В. 

Традиційно пальне для вантажівки забезпечили облдержадміністрація та обласна Рада.

Повернутись Створено: 8 лютого 2016 року, 11:03 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація