5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На сьогодні в області підтверджено 417 випадків захворювання на COVID – 19, серед них – 28 дітей Роздрукувати

За інформацією Вінницького обласного лабораторного Центру МОЗ України, станом на 30 квітня в області з початку спостережень зареєстровано 687 підозр на коронавірусну інфекцію. На сьогодні лабораторно підтверджено 417 випадків захворювання на COVID – 19, в тому числі у 28 дітей, з них: 16 – з м. Вінниці, 4 – з Гайсина, 2 – з Вінницького району, а також зареєстровано по одному випадку захворювання на коронавірус у дітей з Барського, Літинського, Чернівецького, Томашпільського, Тростянецького і Калинівського районів.

Загалом, лабораторно підтверджені випадки COVID – 19  зареєстровані: у м. Вінниці – 187, у Калинівському районі – 72, у Вінницькому районі - 22, в Тростянецькому районі – 16, в Гайсинському та в Погребищенському районах – по 13 випадків,  у Барському та в Немирівському – по 10, а в Козятинському та в Літинському районах області – по 9 випадків захворювання на коронавірус.

На сьогодні у Жмеринському та районі зареєстровано 8 випадків COVID – 19, у Томашпільському районі – 6. По п’ять випадків зафіксовано в Тульчинському, Хмільницькому, Ямпільському, Мурованокуриловецькому та в Липовецькому районах області.  

В Оратівському, Чернівецькому, Крижопільському і Тиврівському районах – по 3 випадки захворювання на коронавірус.

Наразі у м. Могилеві-Подільському та в Іллінецькому районі зареєстровано по 2 випадки COVID – 19. Також один випадок лабораторно підтверджений у м. Ладижин.

Всього на даний час в лабораторіях Вінницького обласного лабораторного Центру МОЗ України протестовано 7761 зразок біоматеріалів.  Як вже зазначалося, на сьогодні коронавірусну інфекцію виявлено у 417 осіб. Натомість, у 7344 випадках результати досліджень негативні. В осередках спалаху було обстежено 687 осіб з підозрою на COVID – 19, а також 7044 контактних особи. Крім цього, з профілактичною метою було обстежено 30 осіб, які перебували в обсервації.

 Стежте за новинами у Теlegram.

Повернутись Створено: 30 квітня 2020 року, 11:55
Оновлено: 30 квітня 2020 року, 11:56
Переглядів: 154

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація