21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На спільному засіданні комісій обговорили питання щодо стану автомобільних доріг та їхнього утримання Роздрукувати

13 квітня відбулось спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження і з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації; КП «Вінницяоблтеплоенерго», Служби автомобільних доріг у Вінницькій області та інші.

Найбільш актуальним було питання стану автомобільних доріг та їхнього утримання. Проблемою на сьогодні залишається руйнація навіть відремонтованих доріг важковаговим транспортом, застаріла техніка та інше.

Одноголосно було прийнято рішення направити на розгляд чергової сесії обласної Ради та розглянути вдруге проекти рішень обласної Ради щодо заборони реклами щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації та про звернення до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо заборони прийняття рішень про відкриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування до населених пунктів Російської Федерації.

На підставі рішення Чернівецької районної ради Вінницької області №243 про звернення до Національної комісії Регулювання електроенергетики України, Вінницької обласної Ради, районних рад Вінницької області головою постійної комісії обласної Ради Андрієм Ковальовим було запропоновано внесення на чергову сесію обласної Ради проект рішення обласної Ради «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

Також підготовлено низку інших звернень, зокрема, на НКРЕКП щодо надання роз’яснень та рекомендацій визначення порядку встановлення тарифів на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії для підприємств, що перебувають у спільній власності територіальної громади, представництво інтересів яких здійснює обласна Рада.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 14 квітня 2017 року, 09:21 Переглядів: 634

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація