26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На спільному засіданні комісій обговорили питання щодо стану автомобільних доріг та їхнього утримання Роздрукувати

13 квітня відбулось спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження і з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації; КП «Вінницяоблтеплоенерго», Служби автомобільних доріг у Вінницькій області та інші.

Найбільш актуальним було питання стану автомобільних доріг та їхнього утримання. Проблемою на сьогодні залишається руйнація навіть відремонтованих доріг важковаговим транспортом, застаріла техніка та інше.

Одноголосно було прийнято рішення направити на розгляд чергової сесії обласної Ради та розглянути вдруге проекти рішень обласної Ради щодо заборони реклами щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації та про звернення до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо заборони прийняття рішень про відкриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування до населених пунктів Російської Федерації.

На підставі рішення Чернівецької районної ради Вінницької області №243 про звернення до Національної комісії Регулювання електроенергетики України, Вінницької обласної Ради, районних рад Вінницької області головою постійної комісії обласної Ради Андрієм Ковальовим було запропоновано внесення на чергову сесію обласної Ради проект рішення обласної Ради «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

Також підготовлено низку інших звернень, зокрема, на НКРЕКП щодо надання роз’яснень та рекомендацій визначення порядку встановлення тарифів на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії для підприємств, що перебувають у спільній власності територіальної громади, представництво інтересів яких здійснює обласна Рада.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 14 квітня 2017 року, 09:21 Переглядів: 606

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація