Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На святкування Дня Європи польська делегація приїхала у молодіжному складі Роздрукувати

13 травня, напередодні святкування Дня Європи  у Вінниці очільники області – голова  Вінницької облради Анатолій Олійник та голова Вінницької ОДА Валерій Коровій  зустрілись з польською делегацією. Цього разу вона складається з молодих людей. Саме на це звернув увагу віце-маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мачков’як.

- Ми вже не вперше приїздимо у Вінницю, аби  разом з нашими українськими друзями розділити радість  святкування Дня Європи, - сказав пан Ян. – Але цього разу вирішили «омолодити»  нашу делегацію, адже саме молодим людям у майбутньому продовжувати нашу співпрацю.

Дружбі між Вінницькою областю і Сьвєнтокшиським воєводством  у 2018-му році буде 60 років.

- Це особлива співпраця і особлива дружба, – зазначив голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник. - Радий, що наші стосунки знаходяться у постійній динаміці. Ви є нашим найбільшим демократичним другом.  Ми вивчаємо ваш досвід, а особливо у площині реформування самоврядування, яке є найуспішнішим у Європі, а також у розбудові громадянського суспільства  і в рамках діяльності Агенції регіонального розвитку.  І ось цього разу, дивлячись на вашу молоду делегацію,  радий, що на святі вони познайомляться з молоддю Вінниці і знайдуть можливості для налагодження молодіжної співпраці.

- Сьогодні депутатські мандати в Вінницькій облраді в більшості своїй отримали люди, які чітко усвідомлюють пріоритетність та необхідність розширення співпраці з одним із найбільших інтеграційних об'єднань світу ЄС, незважаючи на труднощі та виклики, - додала голова комісії з питань європейської інтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір.

День Європи це - свято єдності в Європі. Починаючи з 2008 року це свято щорічно відзначається у Вінниці. Воно символізує Європейські прагнення населення нашого міста. В цей день десятки тисяч вінничан та гостей міста приходять у центр міста, який  перетворюється на пішохідну зону, щоб взяти участь у різноманітних інтерактивних програмах, майстер-класах, фестивалях та концертах.

Повернутись Створено: 13 травня 2016 року, 14:37 Переглядів: 758

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація