9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На святкування Дня Європи польська делегація приїхала у молодіжному складі Роздрукувати

13 травня, напередодні святкування Дня Європи  у Вінниці очільники області – голова  Вінницької облради Анатолій Олійник та голова Вінницької ОДА Валерій Коровій  зустрілись з польською делегацією. Цього разу вона складається з молодих людей. Саме на це звернув увагу віце-маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мачков’як.

- Ми вже не вперше приїздимо у Вінницю, аби  разом з нашими українськими друзями розділити радість  святкування Дня Європи, - сказав пан Ян. – Але цього разу вирішили «омолодити»  нашу делегацію, адже саме молодим людям у майбутньому продовжувати нашу співпрацю.

Дружбі між Вінницькою областю і Сьвєнтокшиським воєводством  у 2018-му році буде 60 років.

- Це особлива співпраця і особлива дружба, – зазначив голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник. - Радий, що наші стосунки знаходяться у постійній динаміці. Ви є нашим найбільшим демократичним другом.  Ми вивчаємо ваш досвід, а особливо у площині реформування самоврядування, яке є найуспішнішим у Європі, а також у розбудові громадянського суспільства  і в рамках діяльності Агенції регіонального розвитку.  І ось цього разу, дивлячись на вашу молоду делегацію,  радий, що на святі вони познайомляться з молоддю Вінниці і знайдуть можливості для налагодження молодіжної співпраці.

- Сьогодні депутатські мандати в Вінницькій облраді в більшості своїй отримали люди, які чітко усвідомлюють пріоритетність та необхідність розширення співпраці з одним із найбільших інтеграційних об'єднань світу ЄС, незважаючи на труднощі та виклики, - додала голова комісії з питань європейської інтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір.

День Європи це - свято єдності в Європі. Починаючи з 2008 року це свято щорічно відзначається у Вінниці. Воно символізує Європейські прагнення населення нашого міста. В цей день десятки тисяч вінничан та гостей міста приходять у центр міста, який  перетворюється на пішохідну зону, щоб взяти участь у різноманітних інтерактивних програмах, майстер-класах, фестивалях та концертах.

Повернутись Створено: 13 травня 2016 року, 14:37 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація