23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На святкування Дня Європи польська делегація приїхала у молодіжному складі Роздрукувати

13 травня, напередодні святкування Дня Європи  у Вінниці очільники області – голова  Вінницької облради Анатолій Олійник та голова Вінницької ОДА Валерій Коровій  зустрілись з польською делегацією. Цього разу вона складається з молодих людей. Саме на це звернув увагу віце-маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мачков’як.

- Ми вже не вперше приїздимо у Вінницю, аби  разом з нашими українськими друзями розділити радість  святкування Дня Європи, - сказав пан Ян. – Але цього разу вирішили «омолодити»  нашу делегацію, адже саме молодим людям у майбутньому продовжувати нашу співпрацю.

Дружбі між Вінницькою областю і Сьвєнтокшиським воєводством  у 2018-му році буде 60 років.

- Це особлива співпраця і особлива дружба, – зазначив голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник. - Радий, що наші стосунки знаходяться у постійній динаміці. Ви є нашим найбільшим демократичним другом.  Ми вивчаємо ваш досвід, а особливо у площині реформування самоврядування, яке є найуспішнішим у Європі, а також у розбудові громадянського суспільства  і в рамках діяльності Агенції регіонального розвитку.  І ось цього разу, дивлячись на вашу молоду делегацію,  радий, що на святі вони познайомляться з молоддю Вінниці і знайдуть можливості для налагодження молодіжної співпраці.

- Сьогодні депутатські мандати в Вінницькій облраді в більшості своїй отримали люди, які чітко усвідомлюють пріоритетність та необхідність розширення співпраці з одним із найбільших інтеграційних об'єднань світу ЄС, незважаючи на труднощі та виклики, - додала голова комісії з питань європейської інтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір.

День Європи це - свято єдності в Європі. Починаючи з 2008 року це свято щорічно відзначається у Вінниці. Воно символізує Європейські прагнення населення нашого міста. В цей день десятки тисяч вінничан та гостей міста приходять у центр міста, який  перетворюється на пішохідну зону, щоб взяти участь у різноманітних інтерактивних програмах, майстер-класах, фестивалях та концертах.

Повернутись Створено: 13 травня 2016 року, 14:37 Переглядів: 733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація