9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На території аграрного університету відкрили храм Трьох Святителів Роздрукувати

8 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь в урочистостях з нагоди освячення куполів новозбудованого храму Трьох Святителів - Василя Великого, Григорія Богослова і Іоанна Златоуста. Церкву збудовано на території Вінницького національного аграрного університету коштом народного депутата України, Президента ВНАУ Григорія Калетніка. Урочистий молебень здійснив Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Вітаючи студентів, викладачів і гостей свята, Сергій Татусяк зауважив, що ідея єднання храму науки і храму духовності є доброчинною.

– Останніми роками у нас відроджується багато хороших традицій. А відроджуючи духовність, ми закладаємо фундамент перспективних процесів у державі, – сказав голова облради.

Він висловив сподівання, що у храмі, нарівні з університетськими аудиторіями, також будуть проводитися практичні заняття – спілкування студентів зі священиками.

 

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2013 року, 17:05 Переглядів: 1469

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація