Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На території Вінницької області 13092 особи мають статус «Учасник бойових дій» Роздрукувати

29 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Олексія Бородія, а також за участі заступників голови обласної Ради – Ігоря Хміля та Михайла Кременюка.

Заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник поінформував присутніх про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки.

За його інформацією, на території Вінницької області 13092 особам встановлено статус «учасник бойових дій», 326 осіб мають статус «інвалід війни», 20 осіб – «учасник війни». В області 208 сімей загиблих (померлих) учасників АТО, з них встановлено статус 189 сім’ям. У 2016 році з обласного бюджету 36 сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО виплачено одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 1 млн. 80 тис. грн. У 2017 році 9 сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО виплачено одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 540 тис. грн., 35 сім’ям загиблих учасників АТО (з числа загиблих військовослужбовців Національної гвардії України, прикордонної служби м. Могилів-Подільський, військової частини В2248) виплачено одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 35 тис. грн.

З обласного бюджету у 2016 році 170 особам виплачено одноразову компенсаційну виплату студентам, з числа осіб, визнаних учасниками бойових дій, та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, отриманого в період участі в антитерористичній операції за навчання протягом другого семестру 2015-2016 навчальних років на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу на загальну суму 687945,91 грн. У 2017 році виплату буде здійснено 262 особам на загальну суму 2,2 млн. грн.

Протягом 2016 року послугами з оздоровлення та відпочинку охоплено 1649 дітей шкільного віку, батьки яких загинули, отримали порання, перебувають в зоні АТО. У 2017 році такими послугами скористалися 2387 дітей.

Протягом поточного року 12097 учасників АТО звернулися з клопотанням щодо отримання земельних ділянок. З них – 10516 громадян вже отримали накази про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок.

Члени комісії одноголосно підтримали звернення до Голови Верховної Ради України та депутатів Верховної Ради України щодо прискорення процесу розгляду та прийняття проекту Закону України № 1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси».

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 29 серпня 2017 року, 17:20 Переглядів: 659

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація