26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На території Вінницької області 13092 особи мають статус «Учасник бойових дій» Роздрукувати

29 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Олексія Бородія, а також за участі заступників голови обласної Ради – Ігоря Хміля та Михайла Кременюка.

Заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник поінформував присутніх про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки.

За його інформацією, на території Вінницької області 13092 особам встановлено статус «учасник бойових дій», 326 осіб мають статус «інвалід війни», 20 осіб – «учасник війни». В області 208 сімей загиблих (померлих) учасників АТО, з них встановлено статус 189 сім’ям. У 2016 році з обласного бюджету 36 сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО виплачено одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 1 млн. 80 тис. грн. У 2017 році 9 сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО виплачено одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 540 тис. грн., 35 сім’ям загиблих учасників АТО (з числа загиблих військовослужбовців Національної гвардії України, прикордонної служби м. Могилів-Подільський, військової частини В2248) виплачено одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 35 тис. грн.

З обласного бюджету у 2016 році 170 особам виплачено одноразову компенсаційну виплату студентам, з числа осіб, визнаних учасниками бойових дій, та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, отриманого в період участі в антитерористичній операції за навчання протягом другого семестру 2015-2016 навчальних років на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу на загальну суму 687945,91 грн. У 2017 році виплату буде здійснено 262 особам на загальну суму 2,2 млн. грн.

Протягом 2016 року послугами з оздоровлення та відпочинку охоплено 1649 дітей шкільного віку, батьки яких загинули, отримали порання, перебувають в зоні АТО. У 2017 році такими послугами скористалися 2387 дітей.

Протягом поточного року 12097 учасників АТО звернулися з клопотанням щодо отримання земельних ділянок. З них – 10516 громадян вже отримали накази про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок.

Члени комісії одноголосно підтримали звернення до Голови Верховної Ради України та депутатів Верховної Ради України щодо прискорення процесу розгляду та прийняття проекту Закону України № 1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси».

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 29 серпня 2017 року, 17:20 Переглядів: 630

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація