23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На тристоронній зустрічі у Ямполі обговорили перспективи будівництва мосту через Дністер Роздрукувати

У місті Ямполі відбулась тристороння зустріч голови облдержадміністрації Валерія Коровія з головою Сороцького району Республіки Молдова Геннадієм Мунтяном та депутатом обласної Ради, головою Ямпільської райдержадміністрації Михайлом Вдовцовим. У ній взяли участь депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутат обласної Ради Василь Ліцький, голова Ямпільської районної ради Сергій Гаджук та заступник голови Сороцького району Владімір Нікуца.

Під час зустрічі обговорили низку важливих питань щодо розвитку міжсусідських культурних та економічних відносин.

Обговорили перспективи будівництва мосту через Дністер. Звичайно, його зведення потребує довгострокових рішень міжурядових комісій. Але у нас є багато спільних питань, які стосуються культурної, соціальної та економічної сфери, – прокоментував депутат обласної Ради Михайло Вдовцов. – В нас є спільні плани та проекти в частині налагодження тісної співпраці між сорочанами та ямпільчанами. Потрібно і надалі працювати та обмінюватись досвідом у сфері медицини, освіти та культури.

Для нас велика честь перебувати на вашій дружній українській землі, у  місті Ямполі. Ця зустріч ще раз довела, що наші стосунки мають розвиток, мають майбутнє. Ми зустрічались і у вас, і у Молдові, в Сороцькому районі. І сьогодні ми підбили певні підсумки нашої співпраці за два останні місяці. Я переконаний, що нинішня зустріч закладе нові підвалини для подальшого укріплення дружніх стосунків між двома народами, – зазначив Геннадій Мунтян.

Очільники Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та Сороцького району Республіки Молдова Геннадій Мунтян привітали ямпільчан із зайнятим першим місцем в області за усіма рейтинговими оцінками сфери розвитку аграрного бізнесу.

Це результат того, що ви рухаєтесь у правильному напрямку: освоюєте сучасні технології, розвиваєте людський потенціал та використовуєте той внутрішній фактор, який притаманний Ямпільському району, – сказав Валерій Коровій.

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 11:40
Оновлено: 22 листопада 2017 року, 12:08
Переглядів: 460

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація