23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Тростянеччині будуватимуть новий водогін Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяв участь в засіданні виконкому Тростянчицької сільської ради. Поспілкувався із депутатами та сільським головою  Петро Будянським. В ході зустрічі шукали шляхи вирішення проблемного питання, яке вже кілька років потребує вирішення – це будівництво нового водогону.

Під час внесення своїх пропозицій знайшли можливості забезпечення реалізації зазначеного проекту. Всі члени виконкому підтримали одноголосно, тому – рішення за депутатами сільської ради.

«В минулому році нам разом вдалося знайти можливість профінансувати за кошти спеціального фонду обласного бюджету та придбати сучасний сміттєвоз та розчистку місцевої річки. Також вирішується питання ремонту сільських доріг та висилка гравію». Про це написав Геннадій Федорович на своїй сторінці у Фейсбук.

– Депутати обласної Ради повинні налагодити роботу із сільськими головами, депутатами сільських рад та й взагалі з громадянами територіальних громад, – зазначив Геннадій Мазур. – В непрості часи децентралізації маємо звернути увагу на надання якісних медичних, освітніх, соціальних послуг, послуг у сфері культури та спорту, адже об’єднання територіальних громад, це не лише питання територіального об’єднання, а й покращення надання всіх послуг. Тому в цьому контексті маємо проводити цілу низку зустрічей.

Повернутись Створено: 1 лютого 2019 року, 12:43 Переглядів: 500

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація