Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На урочистостях військовій частині 3028 подарували цуценя Роздрукувати

Сьогодні, 3 листопада, в Будинку культури міста Калинівки заступник голови обласної ради Ігор Хміль та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вітали військову частину 3028 з 23-річчям з дня її утворення.

– Від імені депутатського корпусу висловлюю слова подяки солдатам, сержантам, офіцерам і працівникам частини за розуміння і стійкість, високі результати виконання бойових та повсякденних завдань. Переконаний, що мужність, патріотизм та міцність духу особового складу ваших підрозділів перебувають на найвищому рівні. Бажаю вам мирного неба, щастя вам і вашим родинам, добра і достатку, міцного здоров’я. Повертайтесь з бойових завдань живі та неушкоджені, – привітав присутніх на урочистому зібранні заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Після урочистого підняття бойового прапора частини, військовослужбовці та гості заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в зоні антитерористичної операції. Виконуючи свій службовий обов’язок на неоголошеній війні загинули бійці військовї частини Віктор Долінський, Віктор Ліпський, Максим Мушта, Валентин Булошкурський, Олег Лобань, Володимир Савчук, Валерій Деміч та Микола Гаврилюк.

Зі словами привітань виступив командир в/ч 3028 Національної Гвардії України Іван Миропольський. Присутніх також вітав тимчасово виконуючий обов’язки начальника Західного оперативного територіального об’єднання по роботі з особовим складом Сергій Ховайло.

Військовиків з 23-річчям утворення частини привітали командир Арсеналу полковник Микола Батюк, начальник Могилів-Подільського Прикордонного загону полковник Юрій Василик, командир підрозділу швидкого реагування полковник Анатолій Стаховський, командир військової частини 3008 полковник Сергій Мамченко, керівництво Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області. Командиру в/ч 3028 Національної Гвардії України Івану Миропольському вручили подарунок для кінологів частини – цуценя німецької вівчарки.

Заступник командира частини по роботі з особовим складом полковник Олександр Волох оголосив святковий наказ. Крім того, керівництво області та Калинівського району нагородили кращих бійців Почесними грамотами та грошовими преміями.

Повернутись Створено: 3 листопада 2017 року, 15:08 Переглядів: 1339

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація